Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


„Powiedziała TAK” cieszy się artysta! | Będzie ślub?!


Reklama


Reklama

Ogólna

„I setki myśli, ta jedna chwila, ja chciałem żeby tylko moją była! I wykrzyknąłem: że to jest ona – Moja wymarzona!” – przyznaje artysta w jednej ze swoich produkcji, w której główną rolę odegrała Jego ukochana. Przypadek? ...

Reklama

„I setki myśli, ta jedna chwila, ja chciałem żeby tylko moją była! I wykrzyknąłem: że to jest ona – Moja wymarzona!” – przyznaje artysta w jednej ze swoich produkcji, w której główną rolę odegrała Jego ukochana. Przypadek? Być może, aczkolwiek faktem jest iż zakochani postanowili zrobić krok do przodu.

 

Otóż dzisiaj, tj. 6 stycznia Sebastian i Malwina udostępnili na portalu społecznościowym informację o swoich zaręczynach. „Na każdego przyjdzie czas…Przyszedł i na mnie…Powiedziała TAK! ????????????????????????????” ucieszył się Sebastian, który jak można zobaczyć w produkcjach”Usta Kolorowe” czy „Powiedz co Ty w sobie masz” promienieje u boku ukochanej. 

 

Można śmiało powiedzieć, że udostępniona w grudniu nowość formacji Gonti pt. „Ciebie chcę” jest jednym z najpiękniejszych wyznań miłosnych, co możecie usłyszeć poniżej.

 

Sebastianowi i Malwinie gorąco gratulujemy i trzymamy kciuki za pomyślność.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama