Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Power Play - Miła ma | Mega premiera |


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Premiera

Genialna produkcja od grupy Power Play ujrzała światło dzienne. Zobaczcie jako pierwsi potencjalni hit disco polo pt. "Miła ma".

Reklama

Fani formacji Power Play wreszcie doczekali się nowej produkcji od chłopaków. Ostatni teledysk został wydany w kwietniu 2017 roku. Był to klip do piosenki pt. "Co tu się dzieje".

Dziś mamy dla Was hucznie zapowiadaną propozycję przez naszą redakcję pt. "Miła ma". Grupa jak zwykle z pasją oddała się tworzeniu, przez co według pierwszych odbiorców piosenka zachwyca "Ich pomysłowość nie ma granic! W pracę nad tą produkcję włożyli wiele energii i serca, ale to zaowocuje. 

Nowość już kilka sekund po premierze zbiera same pozytywne komentarze.Czy to oznacza, że zespół z Zamościa ponownie zawładnie listami przebojów? Ich produkcja "Lubisz to lubisz" po dzień dzisiejszy wiedzie prym zarówno w sieci, jak również w klubach czy na koncertach. Premierowa piosenka "Miła ma" podobnie jak wspomniana propozycja jest hitowa, o czym przekonują jej pierwsi słuchacze. Również Przemysław Niewęgłowski z ekipy PNmedia odpowiedzialnej za teledysk nie szczędzi słów i zapowiada "będzie ogień". 

Zobaczcie jako pierwsi nowość pt. "Miła ma". Czekamy na Wasze opinie na temat nowej produkcji.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 6 komentarzy.

Adam Bajkowski

Bedzie grane ;) numer w deche !!!!

HKR

Aliakdża. Potwierdzam kolejna udana produkcja zdolnego zespolu. Na marginesie porownaj sobie ich piosenki sprzed kilku lat i te ostatnie. Pozdrawiam dj

pawel

jak nazywa się modelka z teledysku?

Paweł

@Marek: Również dołączam się do pytania :D

Aliakdża

Mi podoba się to, że oni mają swój niezastąpiony styl. Był czas na produkcję Krystiana, był czas na pompeczki Siquenca, teraz jest moda na old disco polo i biesiade, a POWER PLAY cały czas robi swoje. Nie jest jak choragiewka, że jak powieje tak zagraja. Szacunek, a to jest sukces POWER PLAY. Dziękuję

Marek

Jak nazywa się modelka z teledysku?

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info