Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Power Boy opowiedział o „Vodka, cola, sex” | Posłuchaj fragment nowości!


Reklama


Reklama

Ogólna

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej produkcji od Artura Suchcickiego. Już 13 stycznia zobaczycie w całości nowy teledysk Power Boy’a pt. „Vodka, cola, sex”. Kilka dni temu w naszym serwisie pojawił się trailer nowości. Dzi...

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej produkcji od Artura Suchcickiego. Już 13 stycznia zobaczycie w całości nowy teledysk Power Boy’a pt. „Vodka, cola, sex”. Kilka dni temu w naszym serwisie pojawił się trailer nowości. Dziś mamy dla Was kolejne smaczki dotyczące tej produkcji.

 

Nasza redakcja miała okazję usłyszeć w całości utwór pt. „Vodka, cola, sex” podczas jednego z koncertów. Nasza wszędobylska prezenterka Paulina jak zawsze wyciągnęła informacje na temat nowej propozycji od Power Boya. W klipie, który już w piątek będzie dostępny nie zabraknie pięknych kobiet m.in. Olgi z Temptation Pułtusk, czy samego Artura. Za realizację klipu odpowiada Studio Filmowy.

 

O kim jest utwór? Czy Artur śpiewa o swojej byłej? Zobaczcie co powiedział naszej redaktorce Power Boy oraz posłuchajcie fragmentu nowości.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama