Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Power Boy na czerwonym dywanie w towarzystwie Oli Ciupa! HOT


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / własne / facebook Akademia Fryzjerska Color Art Desirée / strzalinski.com
Reklama

Życie gwiazd

To była tylko kwestia czasu! Artur Suchcicki (Power Boy) pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie wybornych osobistości.

Reklama

To była tylko kwestia czasu!

Artur Suchcicki pojawił się wczoraj tj. 12 lipca na czerwonym dywanie w towarzystwie Aleksandry Ciupa, która podobnie jak nasz wokalista została zaproszona na pierwsze urodziny Akademii Fryzjerskiej Color Art Desirée. Jest to nie lada gratka, gdyż tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na tego typu wyjścia.

Miałem zaszyty gościć w Akademii fryzjerskiej "COLOR ART DESIREE" w Warszawie, gdzie znajduje się salon fryzjerski, w którym Menagerem i głównym fryzjerem jest mój przyjaciel od najmłodszych lat Konrad Stepnowski.

Oprócz Artura (który podbija scenę muzyczną pod pseudonimem Power Boy) wśród zaproszonych gości pojawili się: znany m.in. w branży disco & dance Dj Adamus, Klaudia Wiśniowska, Dorota Michałowska, Magdalena Antosiewicz, Antek Smykiewicz czy Ola Ciupa, modelka, której wdzięki możecie podziwiać również w kilku discopolowych teledyskach. 

Jak poinformował nas artysta, oprócz gwiazd show biznesu pojawiła się również masa dziennikarzy, którzy zainteresowali się osobą Artura. Nie obyło się tym samym od wywiadów i wspólnych zdjęć.

1 ROK ZA NAMI !
Dziękujemy wszystkim którzy świętowali razem z nami i sprawili, że nasza imprez była wyjątkowa ! 

Akademia Fryzjerska Color Art Desirée

Jako ekipa serwisu disco-polo.info gratulujemy Arturowi tak ogromnego wyróżnienia. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i udane przedsięwzięcia. Natomiast Akademii Fryzjerskiej Color Art Desirée życzymy niesłabnących sukcesów i wielu zadowolonych klientów!

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 3 komentarzy.

nick

Ladnie tam a przeciez ta Olga to ona meża ma ale on pewnie nic nie wie

pih

Serio?

Obserwatorka

O masz! To w końcu jest z Ciupą ? A co z Olgą ? Z Olgą tworzą piękniejszą parę

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama