Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Piękni i Młodzi wspólnie z Gabi zaśpiewali na scenie | VIDEO


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Życie gwiazd

"Gabi jest bardzo muzykalna" - przyznała w rozmowie z nami Magdalena Narożna, która wspólnie z córką zaśpiewała jeden z największych swoich hitów

Reklama

Talent z pewnością odziedziczyła po rodzicach.

Przeurocza, sympatyczna i nad wyraz radosna Gabrysia idzie w ślady rodziców. Jak przyznała w rozmowie z nami Magdalena Narożna 

"Gabi jest bardzo muzykalna, lubi śpiewać nie musimy jej do tego namawiać"

Dowodem ku temu jest m.in. ich wspólny występ we Władysławowie. Magda podczas koncertu poprosiła na scenę swoją ukochaną pociechę, która aktywnie obserwowała to co dzieje się w Ocean Parku. I co ważne - dopingowała rodziców i wujków na scenie. 

Bez żadnej krępacji, zawstydzenia Gabi wzięła w rączki mikrofon i niczym mama krokiem pewnym, stanowczym zaprezentowała się przed ogromną publicznością śpiewając przebój "Kocham się w Tobie". 

Magda i Dawid mają przeuroczą córkę, cieszę się że będąc na ich koncercie miałam możliwość, a nawet zaszczyt ujrzenia ich w komplecie. Gabrysia ma bardzo ładny głos i z pewnością dużo w przyszłości osiągnie. Trzymam za nią kciuki - wyznała nam w rozmowie pani Łucja, która wspólnie z rodziną przyjechała do Ocean Parku spod Warszawy.

Występ oczarował wielu przybyłych. I to nie tylko dorosłych, ale również dzieci, które wspólnie z opiekunami uczestniczyły w koncercie.

A to zaledwie początek, gdyż Gabrysia dopiero rozpoczyna swoją przygodę z muzyką. 

Czy osiągnie tyle co rodzice? 

Jedno jest pewne - ta mała istotka ma w sobie ogrom pozytywnej energii. Niesamowity błysk w oku i ogromną ciekawość świata. Łatwo się nie poddaje i dąży do swoich celów. 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

kaśka

Uwielbiam Was <3 <3 <3 może nagracie wspólny utwór z Gabryśką?

Jogiii

Byłem widziałem słyszałem sama prawda pozdrawiam

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama