Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Piękni i Młodzi mają siebie dosyć?! – co na to Magda Narożna?


Reklama


Reklama

Ogólna

Magda i Dawid Narożni są małżeństwem od 7 lat. W tym czasie wiele się u Nich zmieniło, gdyż m.in. na świat przyszła ich ukochana córka Gabrysia oraz kariera nabrała zawrotnego tempa. Aż nadto. W wywiadzie z fakt.pl Magdalena Narożna przyznała, że ...

Reklama

Magda i Dawid Narożni są małżeństwem od 7 lat. W tym czasie wiele się u Nich zmieniło, gdyż m.in. na świat przyszła ich ukochana córka Gabrysia oraz kariera nabrała zawrotnego tempa. Aż nadto. W wywiadzie z fakt.pl Magdalena Narożna przyznała, że czasami czuje się wykończona!

 

Nie ma co się dziwić, obecnie zespół z Łomży jest jedną z najbardziej popularnych formacji muzyki disco polo & dance.  Wiele koncertów, blask fleszy, mnóstwo wywiadów i nowych projektów. Magda, Dawid i Daniel nie dają sobie taryfy ulgowej w tym co robią, bo zawsze dają z siebie 100 %. Również sama Magda z Dawidem, którzy oprócz tego, że tworzą team na scenie to również w życiu. Wokalistka zapytana przez redakcję fakt. pl czy nie mają siebie dosyć i czy nie wolałaby pójść do innej pracy odpowiedziała:

 

Nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego. Wiadomo, że niekiedy człowiek jest zmęczony, szczególnie po ostrym sezonie.” więcej na ten temat znajdziecie w obszernym wywiadzie, dostępnym tutaj. Wokalistka opowiedziała również o swojej sesji do CKM oraz pobiciu.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama