Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Paparazzi - Mieleńska Zajawka | Video | PREMIERA


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Premiera

Słońce, plaża i fajne pupy?! Formacja Paparazzi poszła na całość! Zobaczcie produkcję "Mieleńska zajawka", do której klip zrealizowano w Mielnie!

Reklama

PAPARAZZI - artysta z Pomorza Zachodniego debiutuje w świecie Disco.

W niedzielę w sieci pojawił się oficjalny teledysk do pierwszego utworu "Mieleńska Zajawka". Dużo wskazuje na to, że lekki i przyjemny utwór zostanie hitem tego smutnego lata. Utwór mówi o wakacyjnych przeżyciach, słońcu, plaży oraz klubowym życiu nadmorskich kurortów.

Zdjęcia do teledysku odbywały się w Mielnie - jednym z najbardziej rozrywkowych nadmorskich miast na mapie Polski, stąd też nie mogło zabraknąć znanego wszystkim morsa. Jedynego, niepowtarzalnego..

Operatorzy odwiedzili również club Disco Plaza Mielno, który podczas każdych wakacji zaprasza na koncerty znanych i lubianych gwiazd Disco Polo. Artysta zdradził nam, że w najbliższym czasie pojawi się kolejny utwór pt. "Bez Ciebie".

Właśnie trwają przygotowania do kręcenia teledysku. - Utwór jest już gotowy. Potrzeba trochę czasu i pojawi się w sieci. Właśnie prowadzimy przygotowania do kręcenia teledysku. W jakim mieście? Tego jeszcze nie mogę zdradzić. Jedyne co mogę zapewnić piosenka wpadnie w ucho niejednemu słuchaczowi - zapewnia Paparazzi.

Czy ta premiera podbije rynek muzyki disco polo & dance? Zachęcamy do oglądania i komentowania.

Byłeś już w klubie Disco Plaza Mielno?

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Fredro 18

łaaaał Mielnoooooooooo NISZCZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama