Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Panowie z Power Play wystąpili dla Polonii w USA i Kanadzie.


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Power Play
Reklama

Ogólna

Przerwę między koncertami zespół wykorzystał m.in. na zwiedzanie - Tu jest zupełnie inaczej niż w Polsce, przyznają

Reklama

Emocje związane z wylotem są nie do opisania - przyznali w rozmowie z nami członkowie ekipy Power Play, którzy na początku kwietnia opuścili Polskę i wylecieli za ocean. Ich podróż odbyła się w ramach trasy koncertowej zorganizowanej za oceanem. 

Zespół wyleciał m.in. z grupą After Party, Classic i Czadomen'em. 

Mieliśmy ogromną przyjemność wystąpić dla Polonii w USA i Kanadzie! New York, New Jersey, Chicago, Toronto i New Britain Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy byli na naszych koncertach oraz organizatorom koncertów. To dzięki nim mogliśmy wspólnie pograć, pośpiewać i dobrze się bawić Dziękujemy - napisał na swoim profilu społecznościowym zespół Power Play. 

Panowie w przerwie między koncertami mieli trochę wolnego czasu dla siebie, który wykorzystali m.in. na zwiedzanie. Tu jest zupełnie inaczej niż w Polsce, czy Europie - przyznają. Czy zespół chętnie tam wróci? Jeżeli tylko będą mieli okazję z pewnością tak.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

Jack

Ludzi bylo Bardzo malo zespoly zagraly po 3 piosenki z playback niektorzy byli tak pijani Ze ledwo stali inni obiecali zdjecia ludzie sie poustawiali w kolejkach a wielkich gwiazd juz nie bylo bo pojechali pic do hotelu. Wiekszosc ludzi powiedzialo Ze juz nie przyjdzie na ta wies bo to wielki syf a muzyki za darmo mozna posluchac na yt a nie za takie pieniadze wielka kompromitacja disco polo w USA I kanadzie

słuchacz

podziękowania podziękowania, wrzucie zdjęcia z tej wielkiej trasy, zdjęcie z tych wielkich scen amerykańskich ... czyżby mało ludzi było ?

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama