Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Panowie Power Play w ramionach ukochanych pań! - Miłość kwitnie w najlepsze!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Power Play
Reklama

Życie gwiazd

Najważniejsza w życiu jest miłość i rodzina! Wiedzą o tym również członkowie zespołu Power Play, którzy swe damy kochają ponad wszystko!

Reklama

"Kochaj mnie, w miłości trwaj, a wspólnie zaliczymy raj" Panowie z formacji Power Play wiedzą, że ich siła, zapał i energia biorą się z miłości. Szczerej, najprawdziwszej, jedynej, dlatego też swoim ukochanym kobietom poświęcają najwięcej wolnego czasu, który następnie emanuje ogromną energią podczas tras koncertowych

Ketchup w rozmowie z naszą ekipą wielokrotnie powtarzał, że to właśnie Jego ukochana Emilka jest dla niego najważniejszą kobietą w życiu, która dała mu m.in. wspaniałe dzieci. Również Czarek nie kryje swojego uczucia do Ani, z którą zaplanował spędzić resztę życia, podobnie jak Sylwek ze swoją ukochaną. 

Panowie na swoim profilu udostępnili zdjęcie, na którym są w objęciach swoich wspaniałych pań. Choć każdy z nich był w innym miejscu, to każdy tak samo szczęśliwy. Ale czy kiedyś uda im się pojechać wspólnie do wspomnianego przez nich we wpisie Zakopanego?

Pasją panów oprócz muzyki, jest aktywny wypoczynek, który najlepiej spożytkowany jest według nich z rodziną, która często towarzyszy im podczas koncertów. Dziewczyny są naprawdę niesamowite i śmiało możemy napisać, że Ketchup, Sylwek oraz Czarek to szczęściarze. 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama