Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Obejrzyj jeszcze raz! Wrocław w rytmie disco online za darmo!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Telewizja

Chcecie zobaczyć jeszcze raz koncert "Wrocław w rytmie disco"? To bardzo proszę. Całkowicie za darmo i legalnie!

Reklama

Najlepsza muzyka, najwybitniejsi artyści i wspaniała atmosfera! Impreza pod hasłem "Wrocław w rytmie disco" okazała się być wspaniałym przedsięwzięciem, w którym wzięło udział mnóstwo ludzi. Zarówno na scenie jak i po za nią panowała iście szampańska atmosfera, która winszowała 25lecie naszej wspaniałej muzyki disco polo!

Świetne wyniki koncertu „Wrocław w rytmie disco” pokazują moc disco polo. Polsat był liderem w trakcie nadawania zarówno wśród wszystkich widzów jak i w grupie 16-49. Średnia widownia imprezy na antenie Telewizji Polsat wyniosła 2,6 miliona, a na antenie Disco Polo Music – 400 tysięcy. W szczytowym momencie wraz z Polsatem w rytmie disco bawiło się 3,2 miliona widzów.

Wystąpili: PIĘKNI I MŁODZI, CZADOMAN, WEEKEND, BOYS, AFTER PARTY, MARKUS P, MIG, POWER PLAY, ŁOBUZY, MILANO, LONG & JUNIOR, MASTERS, BAYER FULL, QUEST ORAZ PLAYBOYS

Jeśli z jakiegoś powodu nie mogliście zobaczyć imprezy we Wrocławiu mamy dla Was totalnie za darmo i całkowicie legalnie cały koncert podzielony na trzy części. 

Zobacz pierwszą część.

Zobacz drugą część.

Zobacz trzecią część.

Czy oglądałeś/aś "Wrocław w rytmie disco"?`

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama