Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


O rozwój Małgosi(Camasutra) dbali najbliżsi. To m.in. rodzicom zawdzięcza swój sukces!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Małgorzata Główka CamaSutra
Reklama

Życie gwiazd

Wokalistka formacji Camasutra już jako mała dziewczynka wygrywała liczne konkursy - Nagród mam więcej niż 30 i ze wszystkich jestem dumna – przyznaje

Reklama

Sukcesów i talentu może jej pozazdrościć nie jedna artystka. Małgosia Grabda już jako mała dziewczynka zdobywała liczne osiągnięcia i nagrody za umiejętności wokalne. Jako nastolatka wyjeżdżała na telewizyjne festiwale w kraju i za granicą, wystąpiła też w programie „Szansa na sukces”.

Obecnie Małgosia jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na rynku muzycznym. Trzyma wodze w formacji Camasutra, która w branży zasłynęła przebojem "Jesteś ideałem". Komu zawdzięcza swój sukces? Jak się okazuje m.in. a może i przede wszystkim swoim rodzicom, którzy zadbali o jej rozwój w bardzo wczesnym etapie życie. Jak możecie przeczytać w najnowszym wydaniu naszego partnerskiego tygodnika "Na żywo" rodzice Małgosi zadbali o to, aby uczęszczała na lekcje śpiewu i tańca. 

Zaczynałam od małych konkursów międzyszkolnych, później wojewódzkich (...) Nagród mam więcej niż 30 i ze wszystkich jestem dumna – przyznaje dziś 25-letnia Małgorzata, magister na wydziale zarządzania na Uniwersytecie Kieleckim, która w 2015 roku wzięła ślub ze swoją miłością, Mateuszem Grabda.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama