Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana

Sągorsi & Fisher - Sobota

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Nowe programy na antenie Polo TV | Pełna lista!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Telewizja

Telewizja Polo Tv w nowym roku postawiła na nowe programy, które umilą wam każde popołudnie. Nowi prowadzący, mnóstwo humoru i duża dawka muzyki.

Reklama

W telewizji Polo Tv nadeszły spore zmiany. Do oferty programowej wprowadzono kilka nowych ciekawych programów. A wszystko jak zawsze z dużą dawką świetnej muzyki. W nowych programach telewizja postanowiła „wyjść do ludzi”. Zobaczycie co na temat muzyki disco polo myślą mieszkańcy Polski, czego słuchają, oraz gdzie bawią się najchętniej. Prezenterzy odwiedzą różne miejsca w naszym kraju i sprawdzą czego widzowie słuchają najczęściej. Nowe programy to również, nowi prowadzący, ale o tym opowiemy już poniżej.

„Tego Słuchacie”

To nowy program prowadzony przez Wojciecha Grodzkiego do niedawna prowadzącego program „Vipo- disco polo hity”, który pod koniec zeszłego roku został zniesiony z anteny. W nowym programie będziecie mogli  spotkać się z Wojtkiem od poniedziałku do piątku o godz. 13:00. Prowadzący przemierzy całą Polskę. Wesoły Wojtek wypytuje napotkanych mieszkańców czego słuchają.

„I love disco”

Coś dla osób lubiących plotki ze świata disco polo, oraz interesujący się życiem gwiazd. Program emitowany będzie dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy o godz. 14:30. Prowadzącą została dobrze wam znana Edyta Folwarska, która wypyta gwiazdy o ich największe sekrety, sprawdzi plotki i zaprezentuje metamorfozy ze świata disco.

„Norbert na weekend”

Program emitowany w czwartki o godz. 14:30. To swego rodzaju przygotowania do nadchodzącego weekendu. W programie nowy prowadzący zrobi przegląd wydarzeń i koncertów disco polo, oraz weekendowych planów. Nowym prowadzącym wcześniej nie spotykanym na antenie Polo Tv został Norbert Bieńkowski. Jednak na pewno skojarzycie głos tego Pana, ponieważ do tej pory był jednym z prowadzących audycje w radiu Vox FM.

„Selfi z fanem”

Nowy program, ale starzy dobrze znani prowadzący. Maciek Smoliński, oraz Jacek Mędrala to super duet, który możecie oglądać od poniedziałku do piątku w programie „Disco studio”. Od teraz również będziecie mogli się z nimi spotkać w nowym programie „Selfi z fanem”. Maciek Smoliński i Jacek Mędrala wypytują słuchaczy o ich najlepsze przeboje disco polo i robią sobie pamiątkowe zdjęcie. Program emitowany będzie we wtorki i piątki o godz. 14:30.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Nie podoba mi sie w cale a wcale ten zaspol chociarz znam tych ludzi osobiscie grajo muzyke taką troche bez sensu i wcale nie rwie mi sie noga do tanca a lubie disco polo a na ich koncertach czasam...

  • maxx z 3 mil osiągnie ale z musi trochę minąć czasu....

  • O Jezuu!! Niektórzy nie powinni śpiewać, fakt ładne są ale do śpiewania nie bardzo przypadły mi do gustu .

  • Marcin. Gratuluję Córeczki. Teledysk do piosenki też spoko. Miło Was widzieć w dobrej kondycji i na fali. Powodzenia i dalszych sukcesów. Do zobaczenia. Pozdrawiam

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info