Reklama
Reklama

Maykel - VIVA POLACY

Adam Krajewski - Najpiękniejsza

MARIO BISCHIN - Bilet do gwiazd

Chucho - Czuję to


Nowa płyta grupy Boys! Wysyp nowości!

Nowa płyta grupy Boys! Wysyp nowości! http://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/nowa-plyta-grupy-boys-wysyp-nowosci-1511360612.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Płyta

Na rynek trafi nowy krążek formacji Boys, na której pojawi się mnóstwo nowości

Reklama

Na początku grudnia w sprzedaży pojawi się nowy album formacji Boys "25 lat". Nowe wydawnictwo to będzie nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości Marcina Millera i spółki.

Nakładem wydawnictwa Green Star otrzymamy płytę ze sporą dawką nowych produkcji, jeszcze nigdzie niepublikowanych. "Chce być przy Tobie", "Ta dziewczyna to rakieta", "Oczy szafirowe", "Wolność to podstawa", "W słońce zmienię deszcze", "Hej moja miła", "Nie będę spał", "Wróćmy tam razem", "Jeszcze wszystko się zmieni" - to właśnie te utwory premierowo pojawią się na albumie grupy Boys "25 lat". Oprócz tego nie zabraknie kilku remixów oraz utworów, które doskonale znacie.

To jedna z niewielu płyt w świecie disco polo, które zagwarantują taki wysyp nowości.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 3 komentarzy.

Artur

Doskonały album z duża ilością nowości i jak na Boys-ów przystało tanecznych hitów. Jedynie przyczepić się można do realizacji płyty CD. Niestety ale "moda" na coraz głośniejsze, przesterowane i skompresowane nagrania odbiera pełnię radości ze słuchania. Poprzednie płyty były znacznie lepiej zrealizowane.

Łukasz Szczepkowski (Łukasz)

Większość utworów jest w sieci a utwory ''Hej moja miła'' i ''Oczy szafirowe'' były w ubiegłym roku na kanale MARCINMILLERBOYS na YouTube ale po jakimś czasie zniknęły z kanału ponieważ Marcin wrzucił je przez pomyłkę :)

Damian

Jak reszta piosenek z tego krążka będzie utrzymana w klimacie ,, Najpiękniejszej dziewczyny,, czy ,,Moja kochana,, to ta płyta może być najlepszym materiałem 2017 roku ;)

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama