Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Norbi i Jorrgus w tarapatach! Zatrzymała ich policja!?


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Jorrgus
Reklama

Życie gwiazd

„Powodem zatrzymania było niedostosowanie pojazdu do przepisów ruchu drogowego, co skutkowało zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu.” – czytamy

Reklama

Na fanpage Jurka (Jorrgus) pojawił się tajemniczy wpis. Jak napisał lider zespołu Jorrgus:

„Dziś na ulicach Radomia doszło do niecodziennej sytuacji. W godzinach popołudniowych przez patrol policji został zatrzymany szary fiat 125p z roku 1973. Kierowcą okazał się znany wokalista NORBI official, któremu na fotelu pasażera towarzyszył lider zespołu Jorrgus - Jerzy Sz.”

To wszystko brzmi jak scena z filmu akcji. W dalszej części Jurek jednak wszystko wyjaśnia:

Mniej więcej tak będą wyglądały artykuły w jutrzejszej prasie, a wszystko za sprawą nagrania kolejnego odcinka "Disco jazdy", który już niedługo będziecie mogli zobaczyć na antenie telewizji Disco Polo Music”.

Musimy przyznać, że ten wpis pobudził naszą wyobraźnię. Ciekawe, czy cała ta sytuacja wydarzyła się naprawdę? Być może to żart? Jurek przekonuje fanów w komentarzach, że to pierwsza tego typu sytuacja w historii tego programu. Zawsze podkreślamy, że Jurek jest wyjątkowy. Jak widać – w każdy sposób! Przekonamy się o tym już niedługo, podczas emisji odcinka. Bądźcie czujni!

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info