Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Night Lovers - Przysięga | Premiera klipu


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Premiera

Zobaczcie bardzo ciekawą i romantyczną propozycję od formacji Night Lovers pt. "Przysięga".

Reklama

Po bardzo przychylnych komentarzach i przyjęciu teledysków do piosenek ,,Agnieszko" oraz ,,Bajka" czas na kolejną propozycję w naprawdę niezłym stylu. Powyższe teledyski w jakimś sensie postawiły poprzeczkę i wyznaczyły jakość jak może wyglądać wideogram wraz z warstwą audio. No to czas zostawić ,,Agnieszkę" daleko w tyle i tę poprzeczkę podwiesić jeszcze wyżej.

Grupa Night Lovers wydała kolejną bardzo ciekawą produkcję, która jest już dostępna na łamach naszego serwisu. Jest to teledysk do piosenki pt. "Przysięga". Romantyczna i pełna emocji propozycja.

Zapraszamy do oglądania nowości.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 5 komentarzy.

Graf34

Własnie znowu się zawiodłem na tym zespole a kiedyś takie piękne i melodyjne utworki grali.

Mik

Ech... Mega rozczarowanie. To nie to samo co wcześniej. Nazwa ta sama ale wokalista kicz. Piosenka na cmentarz się nada. Night lovers to już nie to samo. Sorry.

Boguszek

Myślałem że to come back a tu rozczarowanie to nie ten sam wokalista. to tak teraz wygląda jak z Toples kiedyś kto inny gra pod tą nazwą i występuje a więc ja podziękuje.

Boguszek

Dobrze że znów grają miła niespodzianka bo jakiś czas temu czytałem że zawiesili działalność aż szkoda była że tak dobry zespół przestał istnieć.

Gosc

Piękna piosenka i teledysk.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama