Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Nastja & Marcin Miller - Będę przy Tobie | Video | PREMIERA


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Premiera

Piękna sceneria, wspaniałe muzyka i dwa mocne wokale. Nastja & Marcin Miller poszli na całość. Zobaczcie ich mega premierę pt. "Będę przy Tobie"

Reklama

"Będę przy Tobie, będę do końca i nie opuszczę Cię" - zapewniła na wstępie produkcji Nastja, młoda wokalistka o przeogromnym talencie wokalnym, który docenił sam dinozaur sceny disco - Marcin Miller.

Artyści podjęli ze sobą współpracę i zdecydowali się na wspólny duet, którego efekt finalny jest już dostępny w naszym serwisie disco-polo.info

Od samego początku miało być inaczej, skupiliśmy się na typowej wiejskiej scenerii, którą wielu zna już obecnie z opowiadań, czy bajek.

Przyznał w rozmowie z nami Marcin Załęski z ekipy Allinteractive Films, odpowiedzialny za realizację i montaż najnowszej produkcji pt. "Będę przy Tobie".

wiedzieliśmy że jak zrobimy klasyczny klip to zginie w gąszczu innych premier, zwłaszcza że lada moment będzie wysyp premier na Ostródzie. Zaproponowałem Marcionowi żeby zrobić w ten sposób klip, a wiedziałem że on takie rzeczy lubi. - dodał

Zarówno Nastja jak i Marcin to ludzie, których charakteryzuje ogromna kreatywność i pasja w tym co robią. Z precyzją dbają o swoje produkcje, dlatego też ich połączenia zaowocowało tak wspaniałą produkcją, której pierwsze zachwyty pojawiły się już w sieci.

Czy to oznacza, że ta propozycja stanie się hitem roku 2017? Nastja i Marcin nadadzą muzyce disco polo nowego toru? Zainspirują innych artystów do zmiany klimatu? Zobaczcie jak prezentuje się całość!

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 5 komentarzy.

Milena Rzepka

Super nuta

pipa

fajna laseczka miło popatrzeć. ma coś w sobie

Aga

Teledysk bardzo fajny...piosenka taka sobie.

Kasia rob

Strasznie sztucznie odegrane zwlaszcza ona ona na wsi w tej bialej sukience ale beks

Malutka

Teledysk jest chyba reklamą kaloszy firmy Hunter...

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Zastanawiam się czy to normalne zachowanie siostry do siostry...macanie itp... prawie wstęp do taniego pornosa

  • Stojące po 60zl, a siedzące 80zl :)

  • @sluchaczz: Potwierdzam gralem z typem na weselu jak i w klubie jedyne co bylo na zywo to WYSOKO... (-=

  • @Sara: A jaki wokalista nie gra z playbackiem?? Nawet słynny hit ubiegłego roku "despacito" był zplaybacku leciany. No ale playback to tylko Piękni i Młodzi... A Żebyś wielki król Discove...

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info