Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Nagrody od YouTube dla Mig oraz After Party


Reklama


Reklama

Ogólna

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że w ostatnich latach internetowy serwis YouTube stał się wyznacznikiem nowych trendów w świecie rozrywki. Obecnie to statystyki odwiedzin kanału artystów, liczba wyświetleń ich teledysków, czy odsłuchów utworó...

Reklama

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że w ostatnich latach internetowy serwis YouTube stał się wyznacznikiem nowych trendów w świecie rozrywki. Obecnie to statystyki odwiedzin kanału artystów, liczba wyświetleń ich teledysków, czy odsłuchów utworów stały się realną miarą popularności zespołów muzycznych. Twórcy najpopularniejszych kanałów mogą liczyć, nie tylko na uwielbienie rzeszy fanów, ale również na uznanie twórców popularnego serwisu.

 

Od kilku lat YouTube wyróżnia właścicieli najpopularniejszych kanałów, którzy konsekwentnie budują grono stałych odbiorców (tzw. subskrybentów), przyznając im statuetki w kształcie „przycisku Play”. Do grona artystów wyróżnionych tą nagrodą dołączyły w zeszłym roku zespoły MIG i After Party.

 

– To zasługa naszych fanów, którym serdecznie dziękujemy za to, że są z nami. Nie spoczywamy na laurach i już pracujemy nad nowymi utworami. Mamy nadzieję, że będą cieszyły się równym powodzeniem, jak te dotychczasowe – cieszy się Marek Gwiazdowski, twórca największych przebojów zespołu.

 

Jakie to uczucie otrzymać Srebrny Przycisk Play od serwisu YouTube? Na to pytanie zespół MIG oraz After Party będą mogli odpowiedzieć już niebawem. Oficjalne przekazanie nagród nastąpi 04 lutego 2017 podczas „Karnawałowej Mocy Disco Polo”, która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

 

Więcej informacji o festiwalu „Karnawałowa Moc Disco Polo” znajdziecie na profilu poświęconemu temu wydarzeniu na Facebooku.

 

Bilety na „Karnawałową Moc Disco Polo” można kupić za pośrednictwem serwisów www.eventim.pl, www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl.

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama