Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Mobilna wersja portalu już dostępna !


Reklama


Reklama

Ogólna

Wprowadzenie mobilnej wersji to kolejny etap prac na naszym serwisie, które mają na celu ułatwienie Wam dostępu do najświeższych informacji dotyczących disco polo. Specjalnie przygotowany interfejs, bardzo łatwe przejście do newsów, odtwarzacze on...

Reklama

Wprowadzenie mobilnej wersji to kolejny etap prac na naszym serwisie, które mają na celu ułatwienie Wam dostępu do najświeższych informacji dotyczących disco polo. Specjalnie przygotowany interfejs, bardzo łatwe przejście do newsów, odtwarzacze online, wygląd przypominający główną stronę. Wszystko czytelne i pod ręką.

 

Cały serwis jest dostosowany do telefonu z Androidem(wersja 4.2 i nowsze), Windows Phone 8(+ aktualizacje), iOS(wersja 7 i nowsze). Również tablety są dostosowane do oglądania naszej strony. Dodatkowo, jeśli komuś nie spodoba się wygląd mobilny, jest możliwość przywrócenia pełnej wersji portalu.

 

Jesteśmy pierwszym portalem w Polsce związanym z disco polo, który ma przygotowaną specjalną wersję strony dla posiadaczy telefonów i tabletów.

 

Jeśli macie jakieś problemy, czy sugestie czekamy na informacje pod tym newsem lub na e-mail discopoloinfo@gmail.com 

 

Jeśli nie działa Wam wersja mobilna wystarczy usunąć pamieć podręczną przeglądarki, a następnie wejść w ten link.

 

Poniżej prezentujemy Wam z zrzuty ekranów z wersji mobilnej.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama