Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Miłość kwitnie, a Franek rośnie! – Państwo Wilczewscy nie kryją szczęścia!


Reklama


Reklama

Ogólna

Po roku znajomości dla Ewy i Daniela nadszedł czas na kolejne kroki.. i tym o to sposobem młodzi stanęli przed ołtarzem. Już wtedy wiedzieli, że zostaną rodzicami. „Wiadomość o ciąży była i dla mnie, i dla Ewy niespodzianką. A jednocześnie dała na...

Reklama

Po roku znajomości dla Ewy i Daniela nadszedł czas na kolejne kroki.. i tym o to sposobem młodzi stanęli przed ołtarzem. Już wtedy wiedzieli, że zostaną rodzicami. „Wiadomość o ciąży była i dla mnie, i dla Ewy niespodzianką. A jednocześnie dała nam mnóstwo radości – przyznał wokalista. Para dokładnie 1 czerwca ubiegłego roku przyrzekła sobie przed Bogiem, rodziną i przyjaciółmi miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że nie opuszczą się, aż do śmierci. Ich synek na świat przyszedł 7 grudnia – dzień po urodzinach Daniela.

 

Obecnie cała trójka ma się bardzo dobrze. Miłość kwietnie, a Franek rośnie! Rodzina korzystając z pięknej pogody postanowiła udać się na krótki odpoczynek. Ich celem stały się przepiękne Mazury, a dokładniej Mikołajki, które jak każdy wie, przyciągają co roku multum turystów.

 

 

Zarówno Franek, jak i Jego rodzice z pewnością odnaleźli tam swój kawałek ziemi i spokój, który wbrew pozorom cechuje tą miejscowość. Państwo Wilczewscy są dowodem na to, że wcale nie trzeba daleko jechać, aby trafić w piękne miejsce i być przy okazji szczęśliwym. Im uśmiech sam maluje się na twarzy. A czy może być coś piękniejszego niż ukochana osoba obok nas?

 

 

Mamy nadzieję, że ten wyjazd naładuje ich baterie na kolejne kilka tygodni, tym bardziej że sezon koncertowy rozwija się w najlepsze!

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama