Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Milionerzy z Long & Junior!


Reklama


Reklama

Ogólna

Już od ponad 16 lat Panowie z formacji Long & Junior raczą nas bardzo dobrymi produkcjami, które są oglądane miliony razy w internecie m.in. na łamach disco-polo.info.   Jarek i Michał mogą się pochwalić ogromną ilością wyświetleń m.in. ...

Reklama

Już od ponad 16 lat Panowie z formacji Long & Junior raczą nas bardzo dobrymi produkcjami, które są oglądane miliony razy w internecie m.in. na łamach disco-polo.info.

 

Jarek i Michał mogą się pochwalić ogromną ilością wyświetleń m.in. ich „Kolorowa sukienka” została obejrzana 48 milionów razy, „Tańcz, tańcz” na liczniku ma 45 milionów, „Bądź moją królową” to ponad 25 milionów, a „Piosenka dla dziewczyny” przekroczyła niedawno 10 milionów.

 

Od tych milionów może zakręcić się w głowie, ale jak powtarzają Panowie z formacji Long & Junior to zasługa ich ciężkiej pracy. Ostatnio w wywiadzie dla telewizji Disco Polo Music wspomnieli również o „kupowanych wyświetleniach”, którymi się brzydzą i nie tolerują zespołów, które próbują sobie nienaturalnie pomóc!

 

My chłopakom życzymy kolejnych sukcesów i milionowych wyświetleń, a dla fanów grupy Long & Junior mamy bardzo dobrą wiadomość niebawem nowość, która jak zwykle pojawi się na disco-polo.info.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama