Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Markus P zrealizował iście potworną nowość pt. „Wampir” | VIDEO


Reklama


Reklama

Ogólna

Okazuje się, że nieobliczalność formacji Markus P nie ma końca. Po kuszących iście ponętnych propozycjach nadeszła pora na totalny koszmar!    Otóż lada dzień światło dzienne ujrzy nowość pt. „Wampir”, która już teraz (obserwując ...

Reklama

Okazuje się, że nieobliczalność formacji Markus P nie ma końca. Po kuszących iście ponętnych propozycjach nadeszła pora na totalny koszmar! 

 

Otóż lada dzień światło dzienne ujrzy nowość pt. „Wampir”, która już teraz (obserwując dotychczasowe propozycje zespołu) jest pretendentem do pełnokrwistego przeboju na rok 2017! Jak zapewnia Markus P „Będzie miazga”! Wskazuje również na to mrożąca krew w żyłach zajawka teledysku, której efekty specjalne z pewnością urzekną sympatyków mrocznych, a wręcz drastycznych scen. Nie ma lipy – ekipa Allinteractive Films zrealizowała niełatwe zadanie.

 

 

Ale czy Markus P i Dj Ari zginą? A może tytułowy krwiopijca ich tylko okaleczy? Albo uratuje? Jedno jest pewne – ta produkcja jest inna niż wszystkie i być może w niedługim czasie to właśnie na tej nowości będą bazować kolejni artyści chcący wydać swoje kolejne propozycje.

 

 

dwa kadry z montażu teledysku

 

Fotorelacja z planu zdjęciowego:

 

Premiera już 27 marca 2017 r.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama