Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Marioo z wielkimi obawami! Fani zrobili coś niesamowitego


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Ogólna

Artysta ma powody do dużego zadowolenia! Fani disco polo pokazali swoją moc!

Reklama

Jednak warto eksperymentować muzycznie, bo jak widać po najnowszej premierze od zespołu Marioo, p.t. "Kochaj Mnie Tak” efekty takiego eksperymentu okazują się być naprawdę zadowalające. Artysta ma powody do dużego zadowolenia  ponieważ w niespełna 3 tygodnie, najnowsza produkcja od Marioo przekroczyła magiczną liczbę 1 miliona obejrzeń na Youtube, z czego wykonawca jest naprawdę zadowolony. 

Jak powiedział naszemu portalowi Marioo “miałem pewne obawy, ponieważ analizując rynek Disco nie trudno stwierdzić że prym w gatunku wiodą utwory szybkie o tematyce gównie impezowej, a tworzenie w stylistyce innej niż główny nurt wiąże się z ryzykiem małego zainteresowania utworem,  jednak dla samego siebie odczuwałem potrzebę zrealizowania utworu nawiązującego do klasycznego disco polo gdzie tematem przewodnim była przede wszystkim miłość”

Jak widać warto czasem iść za impulsem, ponieważ jak również dodał artysta, po premierze utworu reakcja fanów wprawiła go w niemałe zaskoczenie, ponieważ nie spodziewał się aż tak pozytywnego przyjęcia utworu, i z całą pewnością pojawi się jeszcze nie jeden utwór nawiązujący do klasycznego Disco Polo.

Dodatkowym bodżcem do tego typu eksperymentów muzycznych jest chyba fakt że Marioo jest zarówno autorem jak i producentem 100 procent swoich utworów, i co za tym idzie, posiada nieograniczone pole manewru w eksperymentowaniu z muzyką. Co mieliśmy okazję zauważyć przy okazji poprzedniej premiery Marioo p.t. Piątek, która stylistycznie nie przypominała żadnej wcześniejszej produkcji wykonawcy.

Wydaje nam się że tego typu eksperymenty mają wyłącznie pozytywny wpływ na gatunek Disco Polo, wzbogacając jego różnorodność muzyczną. Zatem gratulujemy Marioo niemałego sukcesu i życzymy dużo więcej takich oryginalnych pomysłów.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

Kamilka

Oo komuś tu widze żal tyłek ściska :P Jego piosenki są lepsze od wielu tych co maja po 10milionów od tych niby "gwiazd". Co tam i nie kupują wejść?

This is

Szkoda tylko że te jego wejścia są kupowane i nabijane w nocy to są właśnie jego wielcy fani większość osób nawet nie wie kto to jest tak ma wiele fanów to dlaczego nie gra prawie wcale koncertów . Każdy umie sią propagandę i pompować wejścia taki to właśnie artysta. Fanów to ma Akcent After Party Piękni i Młodzi i wiele wiele innych bo grają koncerty można powiedzieć codziennie a on ciszaaaa także piszecie nie o kimś kogo gwiazda prawdziwa nie jest

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info