Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Marcin z rodziną na stadionie! Polacy awansują na Mistrzostwa Świata


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Życie gwiazd

Marcin Siegieńczuk wraz z żoną Dominiką oraz synem Nikodemem udali się na PGE Narodowy!

Reklama

Ostatnie 24 godziny to w mediach istne szaleństwo, jeśli chodzi o mecz naszych piłkarzy i awans na Mistrzostwa Świata do Rosji. 

Na mecz do Warszawy na PGE Narodowym udała się rodzina Marcina Siegieńczuk, który wraz ze swoją żoną Dominiką oraz starszym synem Nikodemem dopingowali Polską reprezentację w meczu z Czarnogórą. Jak doskonale wiecie dało się naszym piłkarzom zwyciężyć 4:2, a doping Marcina, Dominiki i Nikodema z pewnością poniósł naszą reprezentację.

Ciekawostką wyjazdu do Warszawy dla rodziny Siegieńczuków jest to, że Nikodem udzielił wywiadu telewizji Polsat News. To nie małe przeżycie dla syna Marcina.

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Jestem pełna podziwu Oskar Twojego talentu... z tego klipu można naprawdę wiele wyciągnąć , wiadomo że ująłes w nim mniej drastyczne historię od tej co Cie spotkała...nawet nie chce wiedziec jak mu...

  • Jestem pełna podziwu Oskar Twojego talentu... z tego klipu można naprawdę wiele wyciągnąć , wiadomo że ująłes w nim mniej drastyczne historię od tej co Cie spotkała...????nawet nie chce wiedziec ja...

  • Kamil ma już nową dziewczynę. Jeździ z nią na koncerty. Szkoda żony i dzieci.

  • Kurde jaka z nich piekna para

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info