Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Marcin Siegieńczuk wywalczył ogromny sukces!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Życie gwiazd

To kolejne osiągnięcie Artysty, które niekoniecznie związane jest z muzycznymi wojażami. O czym mowa? Sprawdźcie koniecznie!

Reklama

Marcina Siegieńczuka znamy głównie jako autora przebojów takich jak „Jak na imię ta dziewczyna ma” czy „Zapomnieć musze o Tobie”. Marcin to wokalista charakterystyczny, obdarzony niezwykłym talentem i nieziemskim głosem – tak bardzo często wypowiadają się o nim fani. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Marcin poza zamiłowaniem do muzyki jest zakochany w sztukach walki! Wszystko do tego stopnia, że robi to na poziomie praktycznie profesjonalnym! Skąd te wieści? Ostatnio na Facebooku Marcina pojawił się post:

„Pracowity weekend .... wygrałem ????
OTWARTE MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO OYAMA PFK W KUMITE I KATA 
Żagań, 03.03.2018 ???????????? konkurencja KATA MISTRZOWIE”.

Do wpisu oczywiście dołączone było zdjęcie, na którym Marcin stoi na najwyższym stopniu podium, dumnie prezentując zdobyte nagrody.

Musicie przyznać, osiągnięcie to robi wrażenie! Cała Redakcja gratuluje Marcinowi sukcesu. Nie dziwimy się, że w świecie muzycznym Marcin ma tak dużą siłę przebicia. Uprawiany sport robi swoje!  Życzymy zdobycia kolejnych nagród i rozwijania swoich pasji!

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama