Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Mamy dla Was garnitur z występu Pawła (Masters) jako Bruno Mars!


Reklama


Reklama

Ogólna

Paweł Jasionowski (lider zespołu „Masters”) jako Bruno Mars?! Tak! To możliwe, ale wyłącznie w programie telewizji Polsat pt. „Twoja twarz brzmi znajomo”.   Brawurowe wykonanie przez Pawła utworu „Treasure” nie tylko rozbawiło publiczność, al...

Reklama

Paweł Jasionowski (lider zespołu „Masters”) jako Bruno Mars?! Tak! To możliwe, ale wyłącznie w programie telewizji Polsat pt. „Twoja twarz brzmi znajomo”.

 

Brawurowe wykonanie przez Pawła utworu „Treasure” nie tylko rozbawiło publiczność, ale także zachwyciło jury. – Byłeś arcy wiarygodny… bawiłam się świetnie… – przyznali po występie. To tylko niektóre z bardzo pochlebnych opinii jury, które z ogromną uwagą i skupieniem oglądało Pawła (jako Bruno Mars).

 

 

Artysta radzi sobie w programie znakomicie. Jako redakcja serwisu disco-polo.info trzymamy kciuki za jego kolejne występy i zachęcamy Was do oglądania następnych odcinków „Twoja twarz brzmi znajomo” – w każdą sobotę, tuż po 22.

 

UWAGA! – to nie wszystko! Mamy dla was konkurs – do wygrania jest cały garnitur, w którym Paweł (jako Bruno Mars) wystąpił w minioną sobotę. Wystarczy na naszym profilu na FB (www.facebook.com/discoipolo)w komentarzu pod tym artykułem wpisać tytuł Waszej ulubionej piosenki zespołu „Masters” oraz udostępnić post z tą informacją na swojej tablicy.

 

Rozstrzygnięcie konkursu – w środę, godz 19.00 na disco-polo.info

 

Paweł Jasionowski jako Bruno Mars – Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama