Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


MałYzDużyM - Kierowca zawodowy | Premiera teledysku


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Premiera

Zobaczcie gorącą premierę od MałYzDużyM pt. "Kierowca zawodowy"

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że formacja MałYzDużyM trafiła w samą dyszkę. Ostatnie tygodnie zespół poświęcił czas i energię na dopieszczenie autorskiego numeru pt. "Kierowca Zawodowy". Jak się okazało produkcja jest dedykowana wszystkim kierowcom, którzy większość swojego czasu spędzają za kółkiem

mamy dużo kolegów którzy jeżdżą ciężarówkami, busami, daleko po świecie, zawód ten wymaga wielu wyrzeczeń, dlatego częściowo wcieliliśmy się w role kierowców, i przedstawiliśmy ich prace, w naszym śmiesznym discopolowym stylu.

Za tekst i muzykę odpowiada Damian Korytek , natomiast za aranżację Adrian Grzybowski V-Project, a za Mix, mastering i realizację klipu Michał Winiecki.

"Fajna nutka, a ten początek rewelacyjny"; "Super panowie!"; "Megaaa! bardzo fajna nutka ;) Można słuchać i słuchać" / czytamy w komentarzach pod klipem

Panowie zapewnili, że w ich produkcji weźmie udział wiele ciekawych osób. Czy tak się stało? MałYzDużyM to osoby, które nie rzucają słów na wiatr, zatem zobaczcie jak prezentuje się ich produkcja pt. "Kierowca zawodowy"

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

HEJO

@DJ GranTi: NOOO, TEŻ CZEKAM!!!

DJ GranTi

Kiedy utwór zespołu MałYzDużyM ,,Kierowca zawodowy" będzie do ściągnięcia na zippyshare.com??? *PIOSENKA GIT*

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama