Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Malibu świętuje! Dziś urodziny ma Mateusz Kulikowski!


Reklama


Źródła zdjęć: Materiały prasowe
Reklama

Życie gwiazd

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Mateusz Kulikowski z formacji Malibu. Jako ekipa redakcji życzymy artyście wszystkiego co Najlepsze. A wy?

Reklama

Mateusz Kulikowski to gitarzysta i współzałożyciel grupy Malibu, która w branży muzycznej znana jest z takich przebojów jak „Tamtaridam”„Ty jesteś naj” czy „Tak To Ona”. Dzisiaj, tj. 20 października obchodzi swoje kolejne – naste – urodziny.

Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Mateuszowi Wszystkiego co Najlepsze. Dużo szczęścia, radości, uśmiechu, a także zdrowia. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.   

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Mateusza.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

Mateuszek

Dzieki Łukasz ;)

Kochamy Mateuszka

Z całego serca życzymy Mateuszkowi, czego na co dzień mu brakuje. Rozumu w głowie, prawdomówności, szczerości, bezinteresowności. Poznał wielu "przyjaciół", dlatego życzymy aby Ci przyjaciele poznali jego.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • @GdzieCiDawniKoledzy: tak pomogą Markowi jak pomogli Krzyśkowi z zespołu Tarzan boys,powpłacali po 500 złotych i wychwalali się na Facebooku jacy to kurwa oni są dobroduszni,zdążyli się też tacy co...

  • NIE POTRAFIĘ ODPOWIEDZIEĆ NA TO PYTANIE - ZESPÓŁ AKCENT NIE MA ŻADNEJ PIOSENKI KTÓRĄ MÓGŁ BYM ŹLE OCENIĆ PONIEWAŻ KAŻDA PIOSENKA I KAŻDY TELEDYSK NAWET TEN ARCHIWALNY Z LAT 90 TYCH TO NIEŚMIERTELNE...

  • https://media.giphy.com/media/rdma0nDFZMR32/giphy.gif https://media.giphy.com/media/rdma0nDFZMR32/giphy.gif

  • Kilka piosenek jest w wykonaniu Mariusza ale co tu robi Crazy Boys-Struny mojej gitary

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info