Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Making of: Zanoza przygotowała nowość pt. „Pies GPS” | VIDEO


Reklama


Reklama

Ogólna

Po kilku miesiącach od ostatniej premiery formacja Zanoza przygotowała dla swoich fanów kolejną produkcję o bardzo interesującym tytule „Pies GPS„, której realizacją klipu zajęła się ekipa  RakoczyFilm.   Z pewnością ten fakt ucie...

Reklama

Po kilku miesiącach od ostatniej premiery formacja Zanoza przygotowała dla swoich fanów kolejną produkcję o bardzo interesującym tytule „Pies GPS„, której realizacją klipu zajęła się ekipa  RakoczyFilm.

 

Z pewnością ten fakt ucieszy wszystkich fanów nieszablonowych produkcji, gdyż artystka postanowiła zrealizować swoją produkcję zarówno z myślą o tych największych jak i najmniejszych fanach muzyki tanecznej.

 

„Piosenka jest łatwa, taka skoczna żywiołowa. Nie jest skomplikowany tekst – chodzi o to, żeby się uśmiechnąć i chodzi o to żeby nasi milusińscy czyli nasze psiaczki nie gubiły się” – przyznała Zanoza, która jak widać pokusiła się o bardzo duży gest w stronę naszych pupili. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane w Inowrocławiu m.in. na Placu Klasztornym. Oprócz Zanozy w teledysku wystąpił również tytułowy bohater o imieniu Setka.

 

Zobaczcie reportaż

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama