Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Majkel & Sequence – Kochać Do Rana | Making Of | VIDEO


Reklama


Reklama

Ogólna

  Na łamach naszego serwisu pojawiła się zapowiedź kolejnego teledysku formacji Majkel tym razem do produkcji pt. „Kochać do rana”, której realizacją klipu zajęła się ekipa RakoczyFilm.   Po raz kolejny młody wokalista wyciągnął dłoń w k...

Reklama

 

Na łamach naszego serwisu pojawiła się zapowiedź kolejnego teledysku formacji Majkel tym razem do produkcji pt. „Kochać do rana”, której realizacją klipu zajęła się ekipa RakoczyFilm.

 

Po raz kolejny młody wokalista wyciągnął dłoń w kierunku sprawdzonej ekipy reżyserów, jak również znanego w branży muzyki disco polo & dance producenta muzycznego jakim jest Dj Sequence. „Utwór (…) jest sam w sobie energiczny z takim kocim pazurem (…) ma zabarwienie pikantne i jest utrzymany w stylu mocno danceowym” – przyznał bez ogródek Michał Wszeborowski.

 

Jak zobaczycie w poniższej zajawce po raz kolejny całości smaku dodadzą dziewczyny z Exotic Girls! Jednym słowem mówiąc, zapowiada się wielkie Wow! Talent Majkela, żywiołowość dziewczyn i doświadczenie ekipy Rakoczy Film. Czyżby szykował nam się hit?

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama