Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Majkel – Niespełniona Miłość | Audio | PREMIERA


Reklama


Reklama

Ogólna

Michał Wszeborowski – który w branży muzycznej działa pod pseudonimem Majkel – już niejednokrotnie pokazał swój wielki muzyczny talent i to, co mu w duszy gra. Bez większych problemów potrafi równie ciekawie zaśpiewać covery topowych gwiazd muzyki...

Reklama

Michał Wszeborowski – który w branży muzycznej działa pod pseudonimem Majkel – już niejednokrotnie pokazał swój wielki muzyczny talent i to, co mu w duszy gra. Bez większych problemów potrafi równie ciekawie zaśpiewać covery topowych gwiazd muzyki disco & dance jak i swoje produkcje w wersji a cappella.

 

Po kilku tygodniach od ostatniej premiery jaką była propozycja muzyczna „”Kochać do rana (pod prysznicem)” Majkel udostępnił swoim fanom i sympatykom muzyki tanecznej kolejną produkcję na rok 2017 pt. „Niespełniona miłość”.

 

No i stało się! Audio jest już w sieci          Mam nadzieję, że spodoba Wam się to co przygotowałem ???? Czekam na Wasze opinie ” – wyznał na swoim fanpage’u Michał Wszeborowski. Wokalista po raz kolejny przygotował utwór chwytający za serce. Mimo, iż udostępniona piosenka wielu z pewnością nakłoni do refleksji to całość utrzymana jest w tanecznym klimacie, który towarzyszył nam w latach ’90. Czy to będzie hit?

 

Przesłuchajcie całość

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama