Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Magda Narożna z córką na scenie! Video podbija internet!


Reklama


Źródła zdjęć: Facebook - Magda Narożna
Reklama

Aranżacje

Ogólna

Magdalena Narożna wspólnie z córką Gabrysią zaśpiewała jeden z największych swoich hitów

Reklama

Talent z pewnością odziedziczyła po rodzicach.

Przeurocza, sympatyczna i nad wyraz radosna Gabrysia idzie w ślady rodziców. Jak przyznała w rozmowie z nami Magdalena Narożna 

"Gabi jest bardzo muzykalna, lubi śpiewać nie musimy jej do tego namawiać"

Dowodem ku temu jest m.in. ich wspólny występ we Władysławowie. Magda podczas koncertu poprosiła na scenę swoją ukochaną pociechę, która aktywnie obserwowała to co dzieje się w Ocean Parku. I co ważne - dopingowała rodziców i wujków na scenie. 

Bez żadnej krępacji, zawstydzenia Gabi wzięła w rączki mikrofon i niczym mama krokiem pewnym, stanowczym zaprezentowała się przed ogromną publicznością śpiewając przebój "Kocham się w Tobie". 

Magda i Dawid mają przeuroczą córkę, cieszę się że będąc na ich koncercie miałam możliwość, a nawet zaszczyt ujrzenia ich w komplecie. Gabrysia ma bardzo ładny głos i z pewnością dużo w przyszłości osiągnie. Trzymam za nią kciuki - wyznała nam w rozmowie pani Łucja, która wspólnie z rodziną przyjechała do Ocean Parku spod Warszawy.

Występ oczarował wielu przybyłych. I to nie tylko dorosłych, ale również dzieci, które wspólnie z opiekunami uczestniczyły w koncercie.

A to zaledwie początek, gdyż Gabrysia dopiero rozpoczyna swoją przygodę z muzyką. 

Czy osiągnie tyle co rodzice? 

Jedno jest pewne - ta mała istotka ma w sobie ogrom pozytywnej energii. Niesamowity błysk w oku i ogromną ciekawość świata. Łatwo się nie poddaje i dąży do swoich celów. 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 5 komentarzy.

kaśka

ładna córka występ wspaniały

Milena Marciniak

Jestescie super zespolem????Bylam na waszym koncercie w Toruniu I wtedy spiewaliscie razem Z coreczka. Powiem szczerze ze az sie wzruszylam ????super. Pozdrawiam serdecznie.

Mąka

Jesteście wspaniali a ta wasza còreczka jest ślicznotką

Grazka

Jestescie wspaniali!I macie u swojego boku największy Skarb-Waszą śliczną córeczkę.Życzę dalszych sukcesów i takich przebojów jak do tej pory.Jesteście lekiem na całe zlo tego świata.KOCHAM WAS.

Wiktoria Zimolak

Uwielbiam was zespół jesteście najlepsi

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama