Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Magda i Dawid są gotowi na kolejne dziecko? Rodzina Narożnych się powiększy?


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Życie gwiazd

"Gabi bardzo chciałaby mieć rodzeństwo i teraz częściej o to pyta – wyznaje Magdalena Narożna. Czy to oznacza, że wkrótce ich rodzina się powiększy?

Reklama

Gabrysia uwielbia spotkania z Frankiem. Nazywa go swoim bratem  – mówi Magdalena Narożna. Równie chętnie jeździ do siostrzyczki, jak mówi o Hani Jakuba Urbańskiego z Playboys, który przyjaźni się z Narożnymi.

A co na to Magda?  - otóż jak donosi tygodnik "Na żywo" Odkąd jej bliscy przyjaciele zostali ojcami, sprawdza się jako ciocia.

"Chciałabym aby nasza córunia miała rodzeństwo, ale o tym będziemy jeszcze myśleli. Mamy czas. Teraz naszymi dzieciaczkami jesteście Wy. Nasza wspaniała publika na którą zawsze możemy liczyć.” - zdradziła nam już na początku roku Magdalena Narożna (więcej tutaj)

Pytana o to, czy te spotkania budzą w niej instynkt macierzyński, znacząco się uśmiecha. – Gabi bardzo chciałaby mieć rodzeństwo i teraz częściej o to pyta – wyznaje. – Niestety, mamy pracę taką jaką mamy. Powiedziałam sobie, że zdecyduję się na maleństwo wtedy, gdy sama będę mogła mu się oddać. Nie chciałabym kolejnego dziecka oddać w ręce innych. Urodzić to nie sztuka, sztuką jest wychować – podkreśla w "Na  żywo"

Gabi przyszła na świat 7 lat temu, a niedługo później kariera formacji nabrała tempa. Dzięki pomocy dziadków Magda i jej mąż Dawid dzielnie łączą obowiązki rodzicielskie z pracą. 

Jak widać, idzie im to śpiewająco! 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 7 komentarzy.

Misia

@rita: walnij się w łeb!!!! Debil

kara123220505

uwielbiam pieknich i młodych

Robi

A

misiak

Co wy ludzie Gabi jest jeszcze mała ale to czysta Magda wiec przemyślcie co mówicie

Dorcia

Jebnij się w łeb.

rita

zauwazcie ze ta mała jest podobna do tego drugiego kolesia z zespołu. wykapana

wiktoria

Super

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info