Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Maczo - Fenomenalnie | VIDEO | Premiera


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Premiera

Za muzykę najnowszej produkcji Maczo odpowiada Marek Gwiazdowski. Panowie zadbali o to, aby było tanecznie

Reklama

Miesiące wyczekiwań popłaciły. Maciej Kuśmierz z myślą o swoich fanach przygotował kolejną nowość, jaką jest produkcja pt. "Fenomenalnie". Uczestnik polsatowskiego programu "Wyspa Przetrwania" z ogromną precyzją zadbał o detale nowości, która jak się okazuje spotkała się z pozytywnym odbiorem. 

Pierwsze komentarze są obiecujące "świetne słowa które po pierwszym przesłuchaniu wpadają w ucho :) Maczo bardzo dobry wokal "; "Przepiękna Piosenka"; "wpada w ucho" czytamy pod video. Utwór, podobnie jak Świnka powstał przy współpracy z Markiem Gwiazdowskim (liderem zespołu MIG). Dzięki jego dobrym radom i ogromnemu doświadczeniu mam niepowtarzalną szansę na rozwój. Dla mnie, jako dla młodego wokalisty jest to nieoceniona pomoc - przyznał w rozmowie Maczo. 

Artysta po raz kolejny zaangażował w swoją produkcję mnóstwo osób, których współpraca zaowocowała ciekawym efektem finalnym. Formacja Revolta z Bydgoszczy zadbała o oprawę taneczną, natomiast firma Prezmar za dekorację światłem. Swój wkład w nowość miała również m.in. Pani Burmistrz Wołomina - Elżbieta Radwan, której wokalista dziękuje za patronat. Czy poniższa nowość podobnie jak ostatnia propozycja okaże się hitowa? 

Ref. Ach co to za dziewczyna, Znam ją dokładnie. Porusza swoim ciałem, Fenomenalnie!

Polecamy całość

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama