Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Chucho - Czuję to

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Maciej Smoliński i Jacek Mędrala robią sobie „Selfi z fanem”. Zobacz o co chodzi!?


Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Polo TV
Reklama

Telewizja

„Selfi z fanem” to nowy program na antenie Polo Tv, którego prowadzącymi zostali dobrze wam znani Jacek Mędrala i Maciek Smoliński.

Reklama

Nowy program, ale starzy, dobrze znani prowadzący. Maciek Smoliński, oraz Jacek Mędrala to super duet, który możecie oglądać od poniedziałku do piątku w programie „Disco studio”. Od teraz również będziecie mogli się z nimi spotkać w nowym programie „Selfi z fanem”.

Maciek Smoliński i Jacek Mędrala wypytują słuchaczy o ich preferencje muzyczne, największe przeboje przy których uwielbiają szaleć na parkiecie. Po wyciagnięciu tych wiadomości robią sobie „z przesłuchiwanym” pamiątkowe zdjęcie tzw. selfi. Program emitowany będzie we wtorki i piątki o godz. 14:30.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • @Dj justyn: Zakompleksiony i niespełniony człeniu z branży idź do apteki i kup sobie maść na ból dupy. Po pierwsze zespół nie miał kilku nazw. Ambu-Lans to nazwa do której powrócił po rocznej dzi...

  • Widzę że zal dupy ściska podlym polaczkom. Nie sluchasz disco to wont stąd.

  • Ten zespół miał już kilka nazw piosenki są słabe a wokalista wygina się jak węgorz znam go z produkcji Emila Jelenia wielkiego kompozytora ale niestety nie dla tego zespołu teledysk typowy klub tan...

  • @Damian: tak

Reklama
Zamów koncert zespołu Mig Śluby i wesela - Disco-Polo.info