Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


„Łobuz kocha najbardziej” i nowa wersja | Audio


Reklama


Reklama

Ogólna

Łobuzy – o nikt jeszcze niedawno nikt nie słyszał… Wielki sukces odniósł klip „Ona Czuje We Mnie Piniądz”, który zawojował internetem, a wtedy… wszyscy się o nich dowiedzieli.   Łobuzy to panowie z klasą i pomysł...

Reklama

Łobuzy – o nikt jeszcze niedawno nikt nie słyszał… Wielki sukces odniósł klip „Ona Czuje We Mnie Piniądz”, który zawojował internetem, a wtedy… wszyscy się o nich dowiedzieli.

 

Łobuzy to panowie z klasą i pomysłem na siebie. Ich oryginalny styl zwraca uwagę i sprawia, że po prostu z zaciekawieniem przykuwamy uwagę do klipu, a nasze uszy do utworu. Produkcje cieszą się niesamowitą oglądalnością! Twórcy hitów „Pupy”, „Zawód miłosny” po prostu mają to „coś”! Dla nich kariera stoi otworem.

 

Piękny Dawid, czyli Dawid Narożny, członek bardzo popularnej formacji Piękni i Młodzi, gdzie występuje tam ze swoją żoną, Magdą oraz Dawidem. Grupa słynie z wielkich hitów, takich jak „Niewiara” czy „Jedno Słowo”. Każda kolejna produkcja zdobywa miliony w serwisie YouTube. Ich twórczość jest bardzo doceniana przez fanów muzyki tanecznej.

 

Niedawno w sieci pojawił się duet Łobuzów i Pięknego Dawida. Utwór nosi oryginalny tytuł „Łobuz kocha najbardziej”. Czy jest to prawdą? Na to pytanie odpowiadacie sobie sami. Piosenka w szybkim tempie zdobyła niemałą popularność.

 

Black Due & Patrick J to kolejny duet, który postanowił odświeżyć nutkę i wspólnymi siłami powstał nowy remix! Jak wyszło? Posłuchajcie sami!

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info