Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Lista Przebojów Top 20 Disco Polo | 29/2016


Reklama


Reklama

Ogólna

Notowanie numer 29 Listy Przebojów Top 20 Disco Polo (od 18.07 do 25.07 dnia) ukształtowało następujące zestawienie najpopularniejszych utworów w ostatnim tygodniu.   Na pierwszym miejscu znalazła się piosenka Shazzy  pt. „Miał Takie Pi...

Reklama

Notowanie numer 29 Listy Przebojów Top 20 Disco Polo (od 18.07 do 25.07 dnia) ukształtowało następujące zestawienie najpopularniejszych utworów w ostatnim tygodniu.

 

Na pierwszym miejscu znalazła się piosenka Shazzy  pt. „Miał Takie Piękne Oczy”. Druga pozycja w notowaniu nr 29 należy do zespołu Akcent i utworu pt. „Przez Twe Oczy Zielone”. Najniższe miejsce na podium należy do Looks feat. DJ Kelvin i propozycji pt. „Ona szalona”.

 

TOP DISCO POLO – Top 20 – Lista Przebojów Disco Polo portalu disco-polo.info to 20 utworów, na które można głosować w naszym serwisie. Bądź na bieżąco co jest popularne w disco.

 

Lista Top Disco Polo tworzona jest na podstawie tygodniowego głosowania w serwisie Disco-Polo.info. Lista jest aktualizowana na bieżąco po oddaniu głosu.

 

W oknie poniżej możecie proponować swoje ulubione utwory, które na początku każdego tygodnia będą dodawane do listy.

 

Jeśli jesteś na urządzeniu mobilnym, aby oddać głos należy przesunąć ekran w bok.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama