Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


LILI nagrała klip do piosenki „Ja chce się bawić” – znamy szczegóły! Będzie pięknie!


Reklama


Reklama

Ogólna

Jak już ostatnio wspomnieliśmy formacja Lili korzystając z pięknej pogody postanowiła wziąć się za realizację teledysku, którą wspólnie z ekipą Stykky Media przyodziali w piękną scenerię.   Piosenka będzie nosiła nazwę „Ja chce się bawić” i m...

Reklama

Jak już ostatnio wspomnieliśmy formacja Lili korzystając z pięknej pogody postanowiła wziąć się za realizację teledysku, którą wspólnie z ekipą Stykky Media przyodziali w piękną scenerię.

 

Piosenka będzie nosiła nazwę „Ja chce się bawić” i mówi o dziewczynie, która teraz jest niezależna, niedostępna i chce się bawić. Nie będzie to tym razem propozycja klubowa a … inna ???? Nazwalibyśmy nowy styl jaki pokażemy „POPO – POLO” – przyznała Lili.

 

 

Teledysk jest bardzo barwny. Mnóstwo kolorów i pięknych widoków, które zostały nakręcone z DRONA. Piękne dwie blondynki obok naszej czarnej Basi, które przez cały teledysk pokazują to co zawarte jest w tekście piosenki.

 

 

Klip kręciliśmy dwa dni od rana do nocy ale jesteśmy bardzo zadowoleni z ujęć, które wykonał dla nas Stykky Multimedia. Przy klipie współpracowaliśmy z Katarzyna Wojtysiak Make Up, Anną Dziurawiec, która udostępniła nam biżuterię, Zajazd Janów w którym nakręciliśmy większość ujęć oraz dwoma pięknymi blondynkami Olimpia Gromadko oraz Paulina Wierzycka.

 

Wszystko wskazuje na to, że formacja LILI przygotowała dla nas muzyczną petardę, która oczaruje nas efektem finalnym.

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama