Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Lada moment pojawi się płyta formacji Piękni i Młodzi – To będzie sztos!


Reklama


Reklama

Ogólna

Piękni, młodzi i niebywale popularni – formacja z Łomży jest obecnie ikoną naszej rodzimej muzyki disco polo & dance, która przeżywa swój renesans.   Mimo upływu miesięcy zainteresowanie produkcjami formacji Piękni i Młodzi nie male...

Reklama

Piękni, młodzi i niebywale popularni – formacja z Łomży jest obecnie ikoną naszej rodzimej muzyki disco polo & dance, która przeżywa swój renesans.

 

Mimo upływu miesięcy zainteresowanie produkcjami formacji Piękni i Młodzi nie maleje! Wręcz przeciwnie, fani muzyki disco polo & dance jak również remikserzy z chęcią sięgają po ich propozycje, które należą obecnie do najpopularniejszych. Podobnie jak zespół, nieprzerwanie wznoszący się ku górze, stąd też informacja o tym, że grupa wyda wkrótce płytę jest nie lada gratką dla ich fanów.

 

 

Jako jedyni możemy Wam zdradzić, że wydawca albumu nie jest związany z branżą disco polo.

 

„Nad płytą pracujemy już od jakiegoś czasu. Fani niejednokrotnie pytali nas kiedy coś wydamy więc postanowiliśmy się spiąć i zebrać materiał. Krążek zostanie wydany przez zewnętrznego wydawcę” – wyznał w rozmowie z nami Dawid Narożny.  Patronat nad tym albumem objął nasz serwis disco-polo.info stąd też niedługo udostępnimy Wam kolejne informacje odnośnie zbliżającego się krążka.

 

Tymczasem polecamy Wam materiały związane z zespołem!

 

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama