Reklama
Reklama


Książka o Zenku zdradza sekrety! Kochał dwie kobiety!

Książka o Zenku zdradza sekrety! Kochał dwie kobiety! http://disco-polo.info/Upload/articles/2017/06/ksiazka-o-zenku-zdradza-sekrety-kochal-dwie-kobiety-1498818816.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: gazeta
Reklama

Życie gwiazd

"Okazuje się, że artysta jednocześnie kochał dwie kobiety" - wybrał Danutę i do dnia dzisiejszego jest z nią w szczęśliwym małżeństwie.

Reklama

W najnowszym numerze gazety "Na żywo" możemy jak zwykle zapoznać się co dzieje się w świecie disco polo. Za kilka dni na rynku pojawi się autobiografia Zenona Martyniuk, w której poznamy wiele smaczków z życia króla disco polo.

Redakcji "Na żywo" udało się dowiedzieć o kilku pikantnych szczegółów z życia lider formacji Akcent. Zenon, gdy spotkał w 1987 roku Danutę nie miał odwagi powiedzieć jej, że mu się podoba wykorzystał do tego swojego kolegę. Podczas pierwszego spotkania Martyniuk nie zdradził, że ma już kogoś. 

Nazywała się Joanna i była jego pierwszą miłością. Każdego roku przyjeżdżała z rodzicami na wakacje do jego rodzinnych Gredel. Spotykali się nad rzeką, gdzie wymieniali nieśmiałe pocałunki... W wakacje 1987 r. ponownie zawitała do wsi, a Zenek długo nie potrafił wybrać, która jest bliższa jego sercu – brunetka z potańcówki czy kole- żanka z dzieciństwa. – Równolegle spotykałem się z Asią i z Danką. Miałem dylemat, bo podobały mi się obie, a nie wiedziałem, którą wybrać – zdradza w biografii. W końcu zrozumiał, że musi dokonać wyboru. Postanowił skonfrontować obie ukochane. – Pewnego wieczoru umówiłem się z nimi w restauracji Hajduczek w Bielsku. Zdecydowałem się jednak na Dankę. Asia była bardzo zawiedziona i zniknęła z mojego życia – wyznaje gazecie Na Żywo.

Danuta jak i Zenon są do dzień dzisiaj szczęśliwym małżeństwem, które trwa od 4 lutego 1989 roku. 

Ta historia oraz wiele innych już niebawem dostępne w autobiografii Zenona Martyniuk pt. "Życie to są chwile", która dostępna będzie 5 lipca.

Czy kupisz autobiografię Zenona Martyniuka?

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 4 komentarzy.

Obserwator

JAK CZYTAMY W "PODRĘCZNYM SŁOWNIKU JĘZYKA POLSKIEGO" E.SOBOL AUTOBIOGRAFIA TO "OPIS WŁASNEGO ŻYCIA, ŻYCIORYS WŁASNY" A BIOGRAFIA "OPIS ŻYCIA I DZIAŁALNOŚCI JAKIEJŚ OSOBY; ŻYCIORYS", A JAK WIDAĆ NA OKŁADCE TEJ KSIĄŻKI WIDNIEJE JEJ AUTOR MARTYNA ROKITA, A BOHATEREM KSIĄŻKI JEST MUZYK ZENON MARTYNIUK, WIĘC TO NIE MOŻE BYĆ AUTOBIOGRAFIA TYLKO BIOGRAFIA.

Diana Krot

Życzę im żeby byli ze sobą jak najdłużej.A co do książki:kupię ja bez względu na cenę.

Kasia rob

To fajnie ze w dzisiejszych czasach są małżeństwa co są jeszcze razem tyle lat życzę im jak najlepiej

EWA

KUPIĘ BEZ WZGLĘDU NA CENĘ

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.