Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Książka o Zenku zdradza sekrety! Kochał dwie kobiety!


Reklama


Źródła zdjęć: gazeta
Reklama

Życie gwiazd

"Okazuje się, że artysta jednocześnie kochał dwie kobiety" - wybrał Danutę i do dnia dzisiejszego jest z nią w szczęśliwym małżeństwie.

Reklama

W najnowszym numerze gazety "Na żywo" możemy jak zwykle zapoznać się co dzieje się w świecie disco polo. Za kilka dni na rynku pojawi się autobiografia Zenona Martyniuk, w której poznamy wiele smaczków z życia króla disco polo.

Redakcji "Na żywo" udało się dowiedzieć o kilku pikantnych szczegółów z życia lider formacji Akcent. Zenon, gdy spotkał w 1987 roku Danutę nie miał odwagi powiedzieć jej, że mu się podoba wykorzystał do tego swojego kolegę. Podczas pierwszego spotkania Martyniuk nie zdradził, że ma już kogoś. 

Nazywała się Joanna i była jego pierwszą miłością. Każdego roku przyjeżdżała z rodzicami na wakacje do jego rodzinnych Gredel. Spotykali się nad rzeką, gdzie wymieniali nieśmiałe pocałunki... W wakacje 1987 r. ponownie zawitała do wsi, a Zenek długo nie potrafił wybrać, która jest bliższa jego sercu – brunetka z potańcówki czy kole- żanka z dzieciństwa. – Równolegle spotykałem się z Asią i z Danką. Miałem dylemat, bo podobały mi się obie, a nie wiedziałem, którą wybrać – zdradza w biografii. W końcu zrozumiał, że musi dokonać wyboru. Postanowił skonfrontować obie ukochane. – Pewnego wieczoru umówiłem się z nimi w restauracji Hajduczek w Bielsku. Zdecydowałem się jednak na Dankę. Asia była bardzo zawiedziona i zniknęła z mojego życia – wyznaje gazecie Na Żywo.

Danuta jak i Zenon są do dzień dzisiaj szczęśliwym małżeństwem, które trwa od 4 lutego 1989 roku. 

Ta historia oraz wiele innych już niebawem dostępne w autobiografii Zenona Martyniuk pt. "Życie to są chwile", która dostępna będzie 5 lipca.

Czy kupisz autobiografię Zenona Martyniuka?

Reklama

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 4 komentarzy.

Obserwator

JAK CZYTAMY W "PODRĘCZNYM SŁOWNIKU JĘZYKA POLSKIEGO" E.SOBOL AUTOBIOGRAFIA TO "OPIS WŁASNEGO ŻYCIA, ŻYCIORYS WŁASNY" A BIOGRAFIA "OPIS ŻYCIA I DZIAŁALNOŚCI JAKIEJŚ OSOBY; ŻYCIORYS", A JAK WIDAĆ NA OKŁADCE TEJ KSIĄŻKI WIDNIEJE JEJ AUTOR MARTYNA ROKITA, A BOHATEREM KSIĄŻKI JEST MUZYK ZENON MARTYNIUK, WIĘC TO NIE MOŻE BYĆ AUTOBIOGRAFIA TYLKO BIOGRAFIA.

Diana Krot

Życzę im żeby byli ze sobą jak najdłużej.A co do książki:kupię ja bez względu na cenę.

Kasia rob

To fajnie ze w dzisiejszych czasach są małżeństwa co są jeszcze razem tyle lat życzę im jak najlepiej

EWA

KUPIĘ BEZ WZGLĘDU NA CENĘ

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Reklama
Reklama
Zobacz nasz kanał na YT

Facebook

Najnowsze komentarze

Reklama