Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Krystyna Sokołowska oraz Arkady Zadrożny w klipie formacji Moment! | VIDEO


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Arkady Zadrożny / Krystyna Sokolowska fot. Zdj. Dorota Tyszka
Reklama

Ogólna

Krystyna Sokołowska - Miss Foto Podlasia 2017 oraz Arkady Zadrożny - Mister Podlasia 2017, 4 Wicemister Polski 2017 w klipie disco polo

Reklama

Twórcy przeboju „Niebieskie oczy”, który na YouTube ma ponad 6 milionów wyświetleń szykują się do kolejnej premiery! Czy hitowej? To z pewnością zweryfikują odbiorcy najnowszej produkcji, którzy już nie mogą doczekać się efektu finalnego.

W dalszym ciągu formacja Moment nie zdradza zbyt wielu szczegółów związanych z nowym klipem. Wiadome jest, że teledysk zrealizowany został w Warszawie w BAJKAStudio . Z pewnością wielu fanów ucieszy fakt, że w w klipie wystąpiła m.in. Krystyna Sokołowska - Miss Foto Podlasia 2017 oraz Arkady Zadrożny - Mister Podlasia 2017, 4 Wicemister Polski 2017. Grupa zapewnia, że "Będzie słodko"!  

Panowie w swoją pracę włożyli mnóstwo serca i energii. Czy to przełoży się znakomity efekt finalny? Patrząc przez pryzmat ostatnich propozycji możemy spodziewać się czegoś interesującego. W oczekiwaniu na nowość polecamy Wam jedną z ostatnich premier formacji Moment. 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama