Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Krystian Pudzianowski szykuje hit?


Reklama


Reklama

Ogólna

Zespół „Pudzian Band” powstał w 2004 roku. Krystian na początku swojej muzycznej kariery nie grał muzyki disco, czy dance jednak w tej muzyce najlepiej się odnajduje. Jego produkcje cieszą się sporym zainteresowaniem co potwierdzają liczniki w ser...

Reklama

Zespół „Pudzian Band” powstał w 2004 roku. Krystian na początku swojej muzycznej kariery nie grał muzyki disco, czy dance jednak w tej muzyce najlepiej się odnajduje. Jego produkcje cieszą się sporym zainteresowaniem co potwierdzają liczniki w serwisie YouTube.

 

Ostatnia produkcja od Pudziana pt. „Dziś bawimy się” odbiegała od stylu do którego Krystian nas przyzwyczaił. Premiera klipu odbyła się 4 października na łamach naszego serwisu. Minęło zaledwie dwa tygodnie, a już trwają prace nad nową produkcję.

 

Do współpracy przy nowej piosence Krystian zaprosił znanego producenta muzycznego Łukasza Sienickiego, z którym pracuje już od dłuższego czasu.

 

„Moja nowa produkcja będzie wesoła, ale utrzymana w klimacie klubowym. Będzie mega energia”zdradził nam Pudzian. My nie możemy się doczekać nowości, a tymczasem zapraszamy do oglądania klipu do piosenki pt. „Dziś bawimy się”.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama