Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Koniec kariery?! - Do sieci trafiło oficjalne oświadczenie


Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Yankiel
Reklama

Życie gwiazd

Artysta postanowił bez zbędnego patosu podziękować wszystkim za wsparcie przyznając, że "wszystko ma swój czas." - poznajcie szczegóły!

Reklama

Jak sam kiedyś przyznał: 

(...) muzyka bywa kochanką niewdzięczną, potrafi zabrać wszystko, a nie dać nic prócz przyjemności. 

Jednak to nie podwód rezygnacji z kariery. Piotr Lewczuk, którego możecie kojarzyć głównie jako artystę o pseudonimie Yankiel zaczyna m.in. kolejny etap w swoim życiu. Lada moemnt ( we wrześniu) wokalista po raz kolejny zostanie ojcem! 

Rok 2017 to rok pełen zmian w moim życiu. Sporo się zmieniło w sferze zawodowej, a teraz bardzo dużo się zmieni w sferze rodzinnej ... we wrześniu po raz trzeci zostanę ojcem  Czuję się zmobilizowany do bycia lepszym człowiekiem, mężem, ojcem - przyznał. 

Artysta nie zamierza jednak całkowicie odcinać się od branży! Nie każdy o tym wie, ale Piotrek odpowiada za teksty piosenek wielu artystów, w tym m.in. za słowa do produkcji Magdy Niewińskiej, która już niedługo pojawi się w naszym serwisie disco-polo.info 

Z gatunkiem całkowicie nie zrywam. Będę pisać, jeśli ktoś będzie chciał bym mu napisał piosenkę. W chwili obecnej czekam na premierę piosenki "Samotność" w wykonaniu Magdy Niewińskiej, która uznaję za najlepszą z tego co dla Magdy napisałem.

My ze swojej strony serdecznie gratulujemy Piotrkowi osiągniętych dotychczas sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne. Tym samym prezentujemy Wam poniżej godne uwagi propozycje, które wyszły spod skrzydeł Yankiela

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 8 komentarzy.

ewahauz@wp

Nie chcesz nie słuchaj kroci każe i głupio nie komentuj

I tyle .

Kto pyta kto to jest ten widocznie jest pseudo fanem.. disco polo

Misiek

Papa a kto to jest.... zobaczymy kto next ... dokładnie strata żadna pozdrawiamy u dzięki za zakończenie kariery

radzinho

zazdrościcie mu że coś potrafi i poświęca życie dla rodziny?

bassrockers

@Wojtek: hooy wie

Wojtek

A kto to jest??

rfererf

Jakiś NoName kończy karierę, bo chleba nie miał z muzyki, nie zdobył szerokiej popularności... więc postanowił zająć się czymś inym.

pawlo

żadna strata żegnamy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama