Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Klip do nowego singla powstanie w Atenach! Co knują Piękni i Młodzi?


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ogólna

"To właśnie Grecja będzie kolejnym naszym miejscem w którym nakręcimy klip" przyznali oficjalnie

Reklama

Magda Narożna jeszcze w wakacje zdradziła naszej ekipie (disco-polo.info), że mają dla swoich fanów dwa utwory, z których jeden ma się pojawić jesienią. Formacja nie będąc gołosłownym wzięła sprawy w swoje ręce, zgrała wokale i w przyszłym tygodniu wylatuje do Grecji.

Kochani już w przyszłym tygodniu lecimy do Aten!! To właśnie Grecja będzie kolejnym naszym miejscem w którym nakręcimy klip!;)) 

przyznał zespół, który ostatnie dni spędził w słonecznej Barcelonie. Choć wielu uważało, ze grupa nagrywa tam klip, Piękni i Młodzi wykorzystali ten czas na relaks i doładowanie akumulatorów, tym bardziej, że zespół zmierzy się z sugestiami swoich fanów

"Jak myślicie czy powinniśmy w nim zawrzeć coś konkretnego? A może ktoś z Was chciałby coś za pośrednictwem klipu przekazać drugiej osobie?;)) Piszcie w komentarzach!  Najciekawsze pomysł zawrzemy w klipie!" obiecuje grupa z Łomży. 

Czy to przedsięwzięcie okaże się sukcesem? "Przebierzcie sie za greckich Bogów :) Madzie widze jako Atene albo Afrodyte", "Pokażcie piękno Greckiej plaży, byłam -są piękne" - sugerują fani. Czy to dobry pomysł? 

Wspólnie z zespołem Piękni i Młodzi czekamy na Wasze opinie i sugestie

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

XXX

Ciekawe czy się wyrobią z NOWOŚCIĄ na DISCO FEST ŁÓDŹ 11 listopada

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama