Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Jurek (Jorrgus) ekspertem na antenie TVP 2 ?! | Mamy video!


Reklama


Reklama

Ogólna

Sposoby na domowego bałaganiarza? – Tak! W śniadaniowym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” prowadzący podjęli ten temat z zaproszonymi gośćmi, którzy zasiedli na kanapie. Dominika Tajner – Wiśniewska, psycholog Maria R...

Reklama

Sposoby na domowego bałaganiarza? – Tak! W śniadaniowym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” prowadzący podjęli ten temat z zaproszonymi gośćmi, którzy zasiedli na kanapie. Dominika Tajner – Wiśniewska, psycholog Maria Rotkiel oraz wokalista zespołu Jorrgus wypowiedzieli się w tej sprawie.

 

U mnie w domu rzeczywiście jest tak, że jak wracam z koncertów to większość czasu spędzam jednak w hotelach tak, mnóstwo koncertów i czasami się to miesza. W hotelach możemy sobie po bałaganić, zostawić nie sprzątać, wracając do domu robię to samo i wtedy są kłótnie, wtedy jest problem” – przyznaje Jerzy Szuj.

 

Jak się okazuje, wokalista nie ma problemu jedynie z butami, które zawsze stoją na swoim miejscu. Jesteście zatem ciekawi, z czym jeszcze na co dzień zmierza się wokalista zespołu Jorrgus i czy potrzebny jest mu psychoterapeuta?

 

Zobaczcie video (klikając na poniższe zdjęcie).

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama