Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


,,Iza z Matiza” wyciągnęła 10 milionów | VIDEO


Reklama


Reklama

Ogólna

Zespół Diley znacie z niezapomnianych i odlotowych tekstów. Na swoim koncie mają m.in. takie przeboje jak ,,Buja buja Ela”, ,,Zbyszek kieliszek”, czy ,,Iza z Matiza”.   Ten ostatni utwór pojawił się na kanale Vanila Records ...

Reklama

Zespół Diley znacie z niezapomnianych i odlotowych tekstów. Na swoim koncie mają m.in. takie przeboje jak ,,Buja buja Ela”, ,,Zbyszek kieliszek”, czy ,,Iza z Matiza”.

 

Ten ostatni utwór pojawił się na kanale Vanila Records w serwisie YouTube dokładnie 10 lutego 2015 roku. Od tamtego momentu ,,Iza z Matiza” została wyświetlona już ponad 10 milionów razy co z pewnością ucieszyło zespół Diley.

 

,,Kochani to chyba najważniejsza data w historii naszej kapeli (…) Dziekujemy Wszystkim, którzy nam dobrze życzyli, ale także tym którzy nam dobrze nie życzyli ???? – tym drugim szczególnie, bo krytyka to pierwszy objaw sukcesu :)” – czytamy na oficjalnym fan page’u na facebooku zespołu.

 

Redakcja Disco-Polo.info gratuluje tak niesamowitego wyniku i życzy jeszcze więcej. Serdecznie zapraszamy do ponownego obejrzenia klipu. Gorąco polecamy.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama