Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Iza i Daria Chojnackie – „nasza przygoda w zespole Camasutra dobiegła końca”


Reklama


Reklama

Ogólna

Iza i Daria Chojnackie to jedne z najbardziej rozpoznawalnych dziewczyn w branży muzyki disco & dance. Bliźniaczki w ostatnim czasie – przez niespełna dwa lata – tworzyły wspólnie z Małgosią Grabda grupę muzyczną Camasutra, w które...

Reklama

Iza i Daria Chojnackie to jedne z najbardziej rozpoznawalnych dziewczyn w branży muzyki disco & dance. Bliźniaczki w ostatnim czasie – przez niespełna dwa lata – tworzyły wspólnie z Małgosią Grabda grupę muzyczną Camasutra, w której odpowiadały za sekcję taneczną.

 

 

„Chciałyśmy Was poinformować, że nasza przygoda w zespole Camasutra dobiegła końca, to było niesamowite doświadczenie w naszym życiu, tysiące fanów, miliony wspólnych zdjęć, poznanie wielu artystów, natomiast my nie próżnujemy, nie zwalniamy tempa, będziemy cały czas ciężko pracować na nasz sukces i spełniać marzenia” – zdradziły nam bliźniaczki Chojnackie.

 

Wyćwiczone choreografie, wrodzony urok i sceniczna przebojowość to m.in. aspekty, którymi dziewczyny podbiły serca wielu fanom i odbiorcom muzyki tanecznej. Mimo rozłamu, Iza i Daria nie planują spocząć na laurach – wręcz przeciwnie!

 

 

,, Coś się kończy, coś się zaczyna” – Teraz naszych sił spróbujemy w Londynie, ale nie wykluczamy powrotu na polską scenę ze zdwojoną siłą. Muzyka i taniec będą towarzyszyły nam zawsze, jesteśmy cały czas otwarte na współpracę. Dziękujemy Tym którzy cały czas są z nami.” 

 

My oczywiście trzymamy za oba projekty kciuki i wierzymy zarówno w sukces Izy i Darii jak i Małgosi, i grupy Camasutra.

 

Produkcje zespołu Camasutra

 

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Weteran

Dziewczyny dla tego zespołu byłyście odbiciem.zwierciadłem byłyście częścią którą dopełniała braki,zakochałem w obydwu pięknych bliźniaczkach,bez was ten zespół to nie to samo.Bez was pani Małgosia w połowie nie daje rady,powrócie proszę moje Boginie miłości!!!

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama