Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Iza i Daria Chojnackie – „nasza przygoda w zespole Camasutra dobiegła końca”


Reklama


Reklama

Aranżacje

Ogólna

Iza i Daria Chojnackie to jedne z najbardziej rozpoznawalnych dziewczyn w branży muzyki disco & dance. Bliźniaczki w ostatnim czasie – przez niespełna dwa lata – tworzyły wspólnie z Małgosią Grabda grupę muzyczną Camasutra, w które...

Reklama

Iza i Daria Chojnackie to jedne z najbardziej rozpoznawalnych dziewczyn w branży muzyki disco & dance. Bliźniaczki w ostatnim czasie – przez niespełna dwa lata – tworzyły wspólnie z Małgosią Grabda grupę muzyczną Camasutra, w której odpowiadały za sekcję taneczną.

 

 

„Chciałyśmy Was poinformować, że nasza przygoda w zespole Camasutra dobiegła końca, to było niesamowite doświadczenie w naszym życiu, tysiące fanów, miliony wspólnych zdjęć, poznanie wielu artystów, natomiast my nie próżnujemy, nie zwalniamy tempa, będziemy cały czas ciężko pracować na nasz sukces i spełniać marzenia” – zdradziły nam bliźniaczki Chojnackie.

 

Wyćwiczone choreografie, wrodzony urok i sceniczna przebojowość to m.in. aspekty, którymi dziewczyny podbiły serca wielu fanom i odbiorcom muzyki tanecznej. Mimo rozłamu, Iza i Daria nie planują spocząć na laurach – wręcz przeciwnie!

 

 

,, Coś się kończy, coś się zaczyna” – Teraz naszych sił spróbujemy w Londynie, ale nie wykluczamy powrotu na polską scenę ze zdwojoną siłą. Muzyka i taniec będą towarzyszyły nam zawsze, jesteśmy cały czas otwarte na współpracę. Dziękujemy Tym którzy cały czas są z nami.” 

 

My oczywiście trzymamy za oba projekty kciuki i wierzymy zarówno w sukces Izy i Darii jak i Małgosi, i grupy Camasutra.

 

Produkcje zespołu Camasutra

 

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Weteran

Dziewczyny dla tego zespołu byłyście odbiciem.zwierciadłem byłyście częścią którą dopełniała braki,zakochałem w obydwu pięknych bliźniaczkach,bez was ten zespół to nie to samo.Bez was pani Małgosia w połowie nie daje rady,powrócie proszę moje Boginie miłości!!!

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Zastanawiam się czy to normalne zachowanie siostry do siostry...macanie itp... prawie wstęp do taniego pornosa

  • Stojące po 60zl, a siedzące 80zl :)

  • @sluchaczz: Potwierdzam gralem z typem na weselu jak i w klubie jedyne co bylo na zywo to WYSOKO... (-=

  • @Sara: A jaki wokalista nie gra z playbackiem?? Nawet słynny hit ubiegłego roku "despacito" był zplaybacku leciany. No ale playback to tylko Piękni i Młodzi... A Żebyś wielki król Discove...

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info