Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Hit Roku 2017


Reklama

Ruszyła piąta edycja plebiscytu na Hit Roku w muzyce disco polo & dance. Zagłosuj na jedną ze stu propozycji na Hit Roku 2017Reklama

Już piąty rok z rzędu redakcja naszego serwisu ma przyjemność organizować wybory na Hit Roku 2017 w kategorii muzyki disco polo & dance. Na podstawie naszych statystyk wybraliśmy sto najlepszych propozycji, które zdecydowanie wiodły prym w naszym serwisie. Dodatkowo wzięliśmy również pod uwagę licznik  wyświetleń w serwisie YouTube.

Głosowanie na Hit Roku 2017 trwa od 15 grudnia 2017 roku do 15 stycznia 2018 roku. W ciągu jednej doby(24h) możecie oddać 15 głosów na różne propozycje na naszej liście. Głosować można codziennie za pomocą przycisku "Zagłosuj" po zatwierdzeniu głosu przez system ten napis zmieni się na "Zagłosowano".

Specjalnie przygotowany system głosów wykryje nienaturalne i zbyt szybkie oddawanie głosów na jedną propozycję.

>>Z okazji głosowania na Hit Roku 2017 przygotowaliśmy playlistę stu piosenek na YouTube<<

Poniżej prezentujemy Wam listę stu produkcji, które będą walczyć o miano Hitu Roku 2017. Pierwsze trzy miejsca otrzymają statuetki oraz dyplomy, natomiast miejsca od 4 do 20 wyróżnimy specjalnie przygotowanym dyplomem.

Masz problem z wyświetlaniem strony na telefonie? Wejdź tutaj. Strona powinna załadować się prawidłowo lub użyj konfiguracji przycisków CTRL+Shift + R