Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Gwiazdy disco polo w programie Wyspa Przetrwania?!


Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Wyspa Przetrwania
Reklama

Życie gwiazd

Rajska wyspa i 16 śmiałków! Już we wrześniu rusza pierwszy sezon przygodowego programu reality show Wyspa Przetrwania.

Reklama

Od września rusza nowy program - Wyspa Przetrwania - światowa produkcja, która doczekała się jak dotąd 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji - czyt. na fanpage'u programu.

Pierwsza w Polsce edycja będzie emitowana na antenie telewizji Polsat od września. Już teraz wiadomo, że wzięło w niej udział 16 śmiałków, którzy musieli zmierzyć się z tęsknotą, strachem, siłą natury i swoimi słabościami. 

Uczestnicy programu, pozbawieni wszystkich zdobyczy cywilizacji, walczyć będą nie tylko z przyrodą bezludnej wyspy, ale i z najgroźniejszymi drapieżnikami na Ziemi - innymi ludźmi.

Akcja programu Wyspa Przetrwania toczy się na archipelagu Fidżi. To wyspiarskie państwo składa się z aż z 322 wysp, z czego aż 110 jest kompletnie bezludnych - czytamy! 

Śmiałkowie tejże produkcji będą podzieleni na dwa plemiona, wiadomo również że będę walczyli m.in. o immunitet oraz totem, którego posiadanie sprawia, że uczestnik jest nietykalny i nikt nie może wyrzucić go z wyspy- jak również o główną wygraną.

Program prowadzi dziennikarz Damian Michałowski, który na oficjalnym fanpage'u programu zdradził kilka interesujących ciekawostek odnośnie programu. 

Ale czy pojawią się w nim gwiazdy disco? Znajdzie się wśród 16 śmiałków chociaż jeden przedstawiciel naszego rodzimego gatunku disco polo, który pokaże, że granie muzyki tanecznej nie wyklucza osiągnięć w tak prestiżowym programie? 

Trzymamy za śmiałków kciuki! 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

Marek

Mogliście wyjaśnić o co chodzi bo nie kumaty jest ten artykuł.

XXX

O co chodzi bo nie kumamy artykułu

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info