Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Grupa Playboys miała groźny wypadek w noc Sylwestrową!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ogólna

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło zaraz po koncercie Sylwestrowym. Członek zespołu Playboys ma złamany nos, a jego partnerka najprawdopodobniej nogi

Reklama

Po godzinie 24:00 doszło do bardzo groźnego wypadu udziałem formacji Playboys. Kuba, Kuba oraz Przemek zagrali koncert Sylwestrowy w Starachowicach. W niedługim czasie po zakończeniu swojego występu udali się do domu. Kuba Kusiński oraz jego partnerka życiowa Marlena jednym samochodem, a reszta zespołu drugim. 

Dosłownie kilka minut po rozdzieleniu doszło do bardzo groźnego wypadu, w którym ucierpiał Kuba Kusiński oraz jego partnerka Marlena. Jak udało nam się dowiedzieć Kuba ma złamany nos, a Marlena połamane nogi. 

Jak zdradził nam Jakub Urbański, czyli lider formacji Playboys w samochód Kuby czołowo uderzył innych samochód z niewiadomych przyczyn. Najprawdopodobniej kierowca innego samochodu był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. W aucie sprawcy, który z dużą prędkością uderzył w Samochód Kuby i Marleny znaleziono butelki po alkoholu różnego rodzaju. 3 z 5 osób jadących samochodem marki BMW uciekło z miejsca wypadku.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, karetka oraz policja. Na tę chwilę Kuba oraz Marlena znajdują się w szpitalu, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Więcej szczegółów podamy już niebawem.

***Aktualizacja 01.01.2018 - 13:23

Informacja o złamanym nosie Kuby Kusińskiego się potwierdziła. Było podejrzenie połamanych żeber, ale są tylko mocno stłuczone. Jeśli chodzi o informację na temat połamanych nóg są one tylko mocno pobijane. Kuba jak i Marlena są w domu i dochodzą do siebie.

Dostaliśmy informację również, że kierowca na pewno był pijany i został zabrany na narkotesty.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 26 komentarzy.

VW

@paull : tylko VW parówo...za głupi jesteś żeby pojąć fenomen Volkswagena...

Ktos

Ciekawe tylko kto jechal pijany ci z bmw czy ten z polamanym kinolem:-)))

JuniorSzm1988

Być może nie lubił ich muzyki.

paull

@VW: Masz racje bo z twojego wieśwagena to by nikt nie przeżył

Beta

@Krysti: chyba odwrotnie specu od bmw

K

@Ja: a ty jesteś parówa...

Ja

Wiekszosc z was co pisze glupoty to jesteście totalnym debilami taki typowy margines spoleczny

VW

@Krysti: bawarskie gówna nic więcej...tylko VW prawdziwa Niemiecka precyzja...

F

Koło ch...ja mi to lata jak mówił Różal po walce Popka ze Strachem.

Wera

Znaleźli sie pajace od samochodów . A dwie osoby rane

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Wreszcie może się coś ruszy bo jak narazie to tylko promują swoich układy i układziki a młodzi którzy chcą się pokazać promować nic nie mogą zrobić.Wysyłałem tyle razy emaile tylko odpisywali spraw...

  • Ta JESIKA to żenada!!!!!!!!!!!Nie mają już o czym pisać!!!!

  • Po pierwsze niech zadbają o nagłośnienie odpowiednie dla uczestników, akustyka macie pojęci o robieniu takich programów to nie wiejska zabawa czy np koncert ktoregoś z zespołu z jury.

  • @Filus: ktoś o kim chcą pisać :) bo ja Ty się przekręcisz to nawet kartki z informacja o tym fakcie nikt nie wywiesi hahahaha

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo